Izcīna sudrabu un bronzu distanču slēpošanā

Izcina sudrabu un bronzu foto

Sestdien, 9.februārī, Madonā teicami sagatavotajās trasēs norisinājās LSVS 56.sporta spēļu sacensības distanču slēpošanā. Tajās divi, no Beverīnas novada komandas septiņiem dalībniekiem, izcīnīja medaļas un kāpa uz goda pjedestāla Smeceres silā.

Dāmu D35+ grupā bronzas godalgu jau otro gadu pēc kārtas ieguva Inese Kokoreviča, bet kungiem K60+ Guntis Koks šoreiz startēja daudz veiksmīgāk nekā pērn, izcīnot sudraba medaļu.

Atzīstami slēpoja arī pārējie beverīnieši. Tā, debitējot LSVS sporta spēlēs jaunākajā vecuma grupā vīriešiem (K35+), Strenču kokaudzētavas vadītājs Jānis Zvejnieks finiša protokolā noslēdza olimpisko sešnieku, bet Oskars Tobiass ierindojās septītajā vietā.

Grupā K45+ gandrīz 30 dalībnieku konkurencē Uvis Zemītis un Normunds Šuksts ieņēma attiecīgi  16. un 17. vietu, bet šo rindu autors veterānu grupā K60+ finišēja devītais.

Komandu vērtējumā uzvaras laurus plūca Gulbenes, Madonas un Cēsu novadu distanču slēpotāji, bet beverīnieši ieņēma 12. vietu, tūlīt aiz Kocēnu novada sportistiem. Augsto sesto vietu ieguva Mazsalacas novads, bet spēcīgā Valmieras pilsētas komanda ierindojās septītajā vietā.

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs