4R kausa izcīņa krosmintonā Jēkabpilī

06 2019 02 09 16 25 04   IMG 9275

9.februārī STK Zaļā Pēda kopā ar Trikātas pamatskolas skolēniem (kopā 14 spēlētāju delegācija) devās uz 4R kausa izcīņu krosmintonā Jēkabpilī, lai krosmintona laukumos izbaudītu spēlēšanas prieku un sacenstos ar spēlētājiem no visas Latvijas.

U12 kategorijā sākumā tika izspēlētas spēles divās apakšgrupās. Izlozē bija sakritis, ka vienā no tām spēlē 4 (no 5) mūsu spēlētāji. Finālturnīram kvalificējās Paula Griškova un Ronalds Jansons. Pusfinālā Paula apspēlēja savu pretinieku un iekļuva finālā, kurā gana sīvā spēlē tomēr piekāpās pretiniekam. Savukārt, Ronalds gan finālturnīrā, gan mazajā finālā netika galā ar savām kļūdām un gala rezultātā 4.vieta! Pārējiem mūsu spēlētājiem – Augustam Zundānam 5.vieta, Kalvim Jurgensonam un Rodrigo Brencim 7.vieta.

U14 kategorijā finālturnīram kvalificējās Voldemārs Fūrmanis, taču pusfinālā piedzīvots zaudējums. Arī spēlē par 3.vietu nedaudz pietrūka veiksmes un šoreiz 4.vieta. Viktorijai Skalderei 5.vieta!

OPEN B kategorijā pārstāvēta tika ar vienu spēlētāju – Albertu Zundānu, kurš, vairāk pastrādājot treniņos, šoreiz kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

Sieviešu kategorijā šoreiz mums trīs spēlētājas! Mareta Jurgensone, parādot teicamu spēli, uzvarēja savā apakšgrupā, taču pusfinālā netika galā ar savu sīvāko konkurenti un komandas biedreni Lauru Luīzi Kiļupi. Savukārt, Laura iekļuva finālā, kurā piekāpās vienaudzei Agatei. Kristiānai Anšmitei šoreiz iesildošais turnīrs un 7.vieta.

OPEN kategorijā Matīss Cināts, apspēlējot savus pretiniekus, spēja iekļūt finālā, kurā tika piedzīvots zaudējums pret talantīgo jēkabpilieti Artūru Dzirkali. Savukārt Rovilds Deduškēvičs turpina krāt pieredzi, spēlējot spēcīgākajā OPEN kategorijā (13.vieta).

Dubultspēļu turnīrā Laurai/Maretai 9.vieta, Matīsam/Rovildam 5.vieta, Santai Paeglei (kopā ar Agnesi Logošu) 1.vieta! Paldies Beverīnas novada pašvaldībai par transporta nodrošināšanu!

Fotogrāfijas un tekstu publicēšanai sagatavoja: STK Zaļā Pēda