Panākumi Latvijas Krosmintona Līgas 3.posmā

02 2019 01 26 10 38 35   IMG 867626.janvārī Cēsīs norisinājās Latvijas Krosmintona Līgas 3.posms (Sporta Punkts balvas izcīņa krosmintonā). Šajās sacensībās STK Zaļā Pēda kopā ar Trikātas pamatskolu tika pārstāvēta ar 13 spēlētājiem 7 kategorijās.

U12 meiteņu kategorijā mūsu spēlētāja Paula Griškova gana pārliecinoši pārspēja visas savas pretinieces un kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.
U12 puišu kategorija tika pārstāvēta ar 5 spēlētājiem – Kalvi Jurgensonu, Ronaldu Jansonu, Kristiānu Grīnbergu, Augustu Zundānu un Rodrigo Brenci.

Šajā kategorijā jau bija lielāka intriga, īpaši par iekļūšanu finālturnīrā, kurā tikai ar labāku iegūto/zaudēto spēļu punktu attiecību iekļuva Kalvis, par nieka tiesu apsteidzot Rodrigo. No otras apakšgrupas finālturnīrā iekļuva arī Augusts. Pusfinālā Kalvis divos setos piekāpās Matīsam Gravam no Jelgavas, savukārt Augusts tikai trīs setos atzina baldonieka Markusa Šulca pārspēku. Līdz ar to Kalvim un Augustam 3.vieta - abiem pirmās medaļas Latvijas mēroga turnīros!

U14 jauktajā kategorijā mūsu spēlētājiem Viktorijai Skalderei un Voldemāram Fūrmanim debija sacensībās uz lielajiem laukumiem. Sākotnējais satraukums tika pārvarēts un katrs savā apakšgrupā ierindojās 2.vietā, turpinot spēles finālturnīrā. Gan Viktorija, gan Voldemārs gan piekāpās saviem pretiniekiem, attiecīgi Gintam Vīksniņam un Rihardam Barkovam, un gala rezultātā 3.vietas medaļas nopelnītas! Viktorijai pirmā medaļa Latvijas mēroga turnīros!

Dāmu konkurencē klubu pārstāvēja Mareta Jurgensone. Apakšgrupu turnīrā Mareta ierindojās otrajā vietā savā grupā, līdz ar to iekļūstot finālturnīrā, kurā ceturtdaļfinālā piekāpās Solvitai Žogotai un šoreiz 5.vieta!

OPEN B kategorijā debitēja Alberts Zundāns, kurš, aizvadot gana labas spēles, ierindojās 4.vietā (līdz medaļai pietrūka viena uzvarēta spēle).

Spēcīgajā OPEN kategorijā mūsu spēlētāji Matīss Cināts un Rovilds Deduškevičs cīnījās par uzvarām laukumos. Izlozē bija sakritis tā, ka abi spēlētāji spēlēja vienā apakšgrupā. Matīss, izcīnot visas uzvaras, iekļuva finālturnīrā. Savukārt Rovilds ļoti sīvās spēlēs, piekāpās pretiniekiem un šoreiz bez finālturnīra. Pusfinālā Matīss trillera cienīgā spēlē (trešais sets noslēdzās 22:20) uzvarēja Artūru Dzirkali. Finālspēlē arī trīs setu spēle un zaudējums Mārtiņam Žogotam, taču sudrabs rokā gan!

Dubultspēlēs no mūsu spēlētājiem dalību ņēma Santa Paegle, Matīss Cināts, Rovilds Deduškevičs un Mareta Jurgensone. Vislabāk nospēlēja Santa, kura kopā ar Agnesi Logošu, ierindojās 2.vietā. Matīss/Rovilds - 5.vietā, Mareta ar Jāni Ilsteru - 9.vietā!

Foto un teksts: STK Zaļā Pēda