Florbola čempionāta sezonu atklāja komanda ”Brenguļi”

Florbola sezonau atkla BrenguluKomanda FOTO

Jauno Kocēnu novada atklātā florbola čempionāta sezonu florbola komanda “Brenguļi” iesākusi ar 3 uzvarām 4 aizvadītajās spēlēs. 6.oktobra spēlēs vispirms ar 3:0 pārspēti “FBK Valmiera/BSS” florbolisti un otrā dienas spēlē pēcspēles soda metienu sērijā ar 2:1 pieveikti arī “Bazalts/Baltais Gulbis”.

21.oktobrī ar 6:1 uzvarējām “Kocēnu sporta skolas” jauno maiņu, bet pēc tam piedzīvots pirmais zaudējums šajā sezonā pret pieredzes bagātajiem “Old Crabs” florbolistiem ar 1:4. Vairāk informāciju var iegūt http://www.floorball.lv/lv/2018/turniri/kncf vai www.kocenucempis.lv

Šajā nedēļas nogalē 27.oktobrī aizvadīsim arī pirmās spēles Cēsu novada atklātajā florbola čempionātā cnc.lekrings.lv. Komanda pateicas Beverīnas novada pašvaldībai par atbalstu dalībai šajos čempionātos!

Informāciju sagatavoja: SC "Kaimiņi" administrators Gatis Zvirbulis