Airēšanas slalomisti Ralfs Baldiņš, Krišs Meļņikonis un Mārtiņš Plaudis Latvijas kausa un Latvijas ranga augšgalā

LVkaussLVrangs

Kļuvis zināms 2018.gada Latvijas kausa kopvērtējums un Latvijas rangs airēšanas slalomā. Latvijas kausa kopvērtējumā pārstāvētajā kategorijā līderpozīcija Ralfam Baldiņam, Latvijas ranga trijnieks Krišam Meļņikonim un Latvijas kausa finālā augstā 4.vieta Mārtiņam Plaudim.

Pēc šīgada noslēdzošajām Baltijas airēšanas slaloma sacensībām Latvijas kausa fināla 7.oktobrī, Valmierā, kurā Beverīnas novada sportisti Krišs Meļņikonis, Ralfs Baldiņš un Mārtiņš Plaudis spēkiem mērojās ne tikai ar ierastajiem un principiālajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas konkurentiem, bet arī Krievijas un Baltkrievijas viesiem, noskaidrojies, ka kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera“ audzēknis Ralfs Baldiņš C1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā triumfējis gan Latvijas kausa kopvērtējumā, gan Latvijas rangā. Latvijas čempions Krišs Meļņikonis ar vienu ieskaites sacensību iztrūkumu K1 laivu klasē vīriešiem spēja izcīnīt Latvijas ranga trešo pozīciju un pierādīja stabilu vietu Latvijas pieaugušo izlasē. Savukārt K1 laivu klases U12 vecuma grupas pārstāvis Mārtiņš Plaudis sezonas pēdējās cīņās bezprecedenta sāncensībā dalībnieku skaitā tika soļa attālumā līdz kāpšanai uz goda pjedestāla.

Tādējādi Kaspara Pakera vadītie sportisti 2018.gadā rotājušies ne tikai ar atsevišķu sacensību Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Somijā medaļām, bet panākumiem pievienojuši arī augstas vietas, kuru trofejas kaldināmas darbietilpīgo un spēkus un izturību prasošo pavasara, vasaras un rudens sezonu garumā.

 

Foto: Domanto Grigūno; Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš,

Latvijas čempions, Latvijas kausa uzvarētājs un Latvijas ranga līderis C1M U14 kategorijā

Informāciju sagatavoja: VSA-VALMIERA, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)