Iepriecina Kauguru pagasta jaunais airēšanas slalomists Mārtiņš Plaudis

Lucavsalas kauss FOTO

Airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” jauniešu sniegums sestdien, 15.septembrī Rīgā vainagojies ar visa kaluma medaļām un teicamām debijām tradicionālajā Lucavsalas kausā.

Ar panākumiem pirmajās sacensībās līdzjutējus un sevi iepriecināja Beverīnas novada Kauguru pagasta jaunais censonis Mārtiņš Plaudis. Viņš ar pārsteidzoši lielisku - tīru (bez soda sekundēm) un raiti slīdošu izšķirošo braucienu garantēja sev Lucavsalas kausa K1 laivu klases vīriešiem U12 vecuma grupas bronzu.

Ar Lucavsalas kausu Kaspara Pakera audzēkņiem atklāts Baltijas airēšanas sacensību rudens maratons, turpinājumā sekojot Kauņas čempionātam, Lietuvas kausam, Rīgas Jaunatnes meistarsacīkstēm un Latvijas kausa finālam.

FOTO: Kaspars Pakers

Fotoattēlā: Mārtiņš Plaudis (priekšpusē) kopā ar komandas biedru Emīlu Varslavānu

Informāciju sagatavoja: Kaspars Pakers (VSA-VALMIERA, tālr. 26594761)