“Valmiera Summer Cup “ – zelts!

basketbola turnirs novadnieks 4sept2018

No 28. Līdz 30. augustam Valmierā notika starptautisks basketbola turnīrs 2004.-2007. gadā dzimušajiem zēniem – “Valmiera Summer Cup”. Turnīrā piedalījās četras Valmieras komandas dažādās vecuma grupās un 24 komandas no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Vidzemes Olimpiskā centra un Valmieras Sākumskolas sporta zālēs uz basketbola laukumiem trīs dienu garumā tika izspēlētas 70 spēles.

Bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup” ir pirmssezonas turnīrs, kurā jaunajiem basketbolistiem un treneriem ir iespēja pārbaudīt vasaras sagatavošanās posmā uzkrāto pieredzi starptautiskās sacensībās.

2004. gadā dzimušo basketbolistu grupā, spraigā cīņā ar DSN (Rīga) komandu, uzvaru un zelta medaļas izcīnīja Roberta Zeiles trenētie Valmieras basketbolisti (komandas sastāvā Kārlis Bašķis- Beverīnas novada iedzīvotājs). Trešajā vietā Juglas (Rīga) komandas puiši.

Centību, izturību un spēku jaunajā 2018./2019. mācību gadā un sporta sezonā!

Foto: Emīls Vanags (www.valmierasummercup.com)

Informāciju sagatavoja: treneris Roberts Zeile