Airēšanas slaloma juniors Ralfs Baldiņš kļūst par Latvijas dubultčempionu un uzvar Alda Kļaviņa kausā

1 BN airetaju starti foto 8aug2018

Beverīnas novada airēšanas slalomists Ralfs Baldiņš kļuvis par Latvijas Jaunatnes čempionu gan individuālajā, gan komandu konkurencē. Kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” juniors, svētdien, 5.augustā Valmierā Gaujas Kazu krācēs, lai gan tīkotāju uz uzvarām netrūka ne mūsu valsts, ne Lietuvas klubu rindās, vispirms kopā ar treniņu biedriem Ralfu Jurjāni un Edgaru Grāvīti triumfēja K1 laivu klases vīriešiem komandu braucienos, bet galvenais, kā pērn, tā arī šogad, ieguva Latvijas čempiona titulu C1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā. Šiem diviem zeltiem Kaspara Pakera audzēknis pieplusoja vēl divus sudrabus - Ralfs Baldiņš arī K1M U14 un 3xC1M Latvijas vicečempions.

Spēcīgs, kā allaž, bija Ralfa Baldiņa sniegums arī dienu iepriekš, 4.augustā Alda Kļaviņa piemiņas sacensībās. Baltijas vadošais U14 vecuma grupas kanoe airētājs ne tikai kāpa goda pjedestāla virsotnē C1 laivu klasē vīriešiem U15 vecuma grupā, bet bija otrais K1M U15 kategorijā un trešais K1M U18.

K1 laivu klases vīriešiem OPEN grupas pārstāvis Latvijas čempions pieaugušo konkurencē Krišs Meļņikonis Alda Kļaviņa kausā trasē uzrādīja 3.laiku, bet soda sekundes viņu atmeta uz sāpīgo 4.vietu. Vienlaicīgi ar Latvijas Jaunatnes čempionātu tika aizvadīts Latvijas kausa 4.posms airēšanas slalomā. Tajā Krišs Meļņikonis, konkurējot ar Baltijas valstu vadošo klubu līderiem, ieņēma augsto piekto pozīciju.

FOTO: Kaspars Pakers

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš (kreisā pusē) kopā ar komandas biedru Ralfu Jurjāni

Informāciju sagatavoja: VSA-VALMIERA, Kaspars Pakers (tālr. 26594761)