Latvijas čempionāta medaļas airēšanas slalomistiem Krišam Meļņikonim un Ralfam Baldiņam

1 AND 9698

Beverīnas novada sportisti Krišs Meļņikonis un Ralfs Baldiņš devuši pamatu lepoties, aizvadītajā nedēļas nogalē Valmierā izcīnot Latvijas čempionāta airēšanas slalomā medaļas.

Šīgada nozīmīgākās valsts sacensības airēšanas slalomā neaprobežojās ar ierasto Baltijas mērogu, jo Kazu krāču trasē devās ne vien Valmierā biežie Lietuvas un Igaunijas viesi, bet arī sportisti no Krievijas un Slovākijas. Sestdien, 9.jūnijā pārstāvētākajā K1 laivu klasē vīriešiem, kā pērn, komandu braucienā triumfēja airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” atlēti Ritvars Celmiņš, Toms Karlivāns un Krišs Meļņikonis.

Savukārt Latvijas čempionāta airēšanas slalomā sudrabs 3×C1 laivu klasē vīriešiem Ralfam Baldiņam (kopā ar liepājnieku Bruno Vēberu un rīdzinieku Jāni Dombrovski). Junioram Ralfam Baldiņam (kopā ar treniņu biedriem Ralfu Jurjāni un Edgaru Grāvīti) arī augstā 5.vieta 3×K1 laivu klasē vīriešiem, 20 komandu konkurencē cīņā ar apvienībām ar 5 valstu pieaugušajiem atlētiem sastāvā.

Individuāli 2017.gada Latvijas Jaunatnes olimpiādes zelta medaļnieks Krišs Meļņikonis noslēdza K1 laivu klases vīriešiem sešinieku, bet C1 laivu klasē vīriešiem uz pusfinālu otrais aiz strīpas bija Ralfs Baldiņš.

FOTO: Jānis Dziļums; Fotoattēlā: Krišs Meļņikonis

VSA-VALMIERA. Kaspars Pakers (tālr. 26594761)