Noslēgusies Latvijas Krosmintona līgas 2017/2018 sezona

2018 05 19 11 29 38   IMG 4651

Ar finālposmu Jelgavā 19.maijā, ir noslēgusies Latvijas Krosmintona līgas kārtējā sezona. Šajā sezonā pavisam bija astoņi posmi, no kuriem divi tika aizvadīti arī Brenguļos.

Finālposmā Sporta un Tūrisma klubs Zaļā Pēda (turpinājumā STK Zaļā Pēda) un Trikātas pamatskola tika pārstāvēta ar 9 sportistiem 5 kategorijās. Jaunākajā jeb U12 kategorijā Beverīnas novada organizācijas pārstāvēja četri mazie sportisti – Augusts Zundāns, Rodrigo Brencis (abi Trikātas pamatskola), Ronalds Jansons, Voldemārs Fūrmanis (abi STK Zaļā Pēda). Sākumā tika izspēlēts apakšgrupu turnīrs, no kura visi mūsu novada sportisti iekļuva finālturnīrā. Ceturtdaļfinālā veiksmīgākais izrādījās V.Fūrmanis, kas iekļuva pusfinālā. Diemžēl turpinājumā zaudējumi un galarezultātā 4.vieta. Savukārt pārējie palika dalītajā 5.vietā.

Sieviešu kategorijā STK Zaļā Pēda tika pārstāvēta ar trīs spēlētājām – Lauru Luīzi Kiļupi (debija šajā kategorijā), Kristiānu Anšmiti un Santu Paegli. S.Paegle un K.Anšmite diezgan pārliecinoši iekļuva finālā, kurā uvarēja S.Paegle. Savukārt L.Kiļupei pietrūka pieredzes setu galotnēs apspēlēt pretinieci, lai iekļūtu pusfinālā un noslēgumā 5.vieta.

OPEN B kategorijā Trikātas pamatskolas pārstāvis Rovilds Deduškēvičs spēlēja pirmoreiz. Arī R.Deduškēvičam pietrūka nedaudz pieredzes un veiksmes, lai nospēlētu setu galotnes, taču gala rezultātā 3.vieta.

OPEN kategorijā STK Zaļā Pēda tika pārstāvēta ar vienu spēlētāju – Matīsu Cinātu, kas traumas dēļ diemžēl nevarēja parādīt labāko sniegumu un neiekļuva finālturnīrā.

Dubultspēļu kategorijā no STK Zaļā Pēda piedalījās divi pāri – S.Paegle / M.Cināts un L.Kiļupe / K.Anšmite, kas startēja ar mainīgām sekmēm. S.Paegle / M.Cināts tikai finālā atzina pretinieku pārākumu un noslēgumā kāpa uz goda pjedestāla 2.augstākā pakāpiena. Savukārt otrs pāris palika ārpus desmitnieka.

Šajā sezonā kopvērtējuma ieskaitē apbalvoja 4 kategorijas, kuras bijušas vismaz 5 posmos. Arī mūsu spēlētāji ir tikuši pie kopvērtējuma balvām:

U14 mix kategorijā – 1.vieta Rovildam Deduškēvičam, 2.vieta Laurai Luīzei Kiļupei, 3.vieta Maretai Jurgensonei

OPEN kategorijā – 6.vieta Matīsam Cinātam

Dubultspēļu kategorijā – 3.vieta Santai Paeglei, kura visas sezonas garumā spēlēja kopā ar dažādiem dubultspēļu partneriem, ieskaitot jauniešus.

Tekstu un fotogrāfijas publicēšanai sagatavoja: STK “Zaļā Pēda”