Airētājs Ralfs Baldiņš kļūst par Baltijas čempionu, Krišs Meļņikonis debitē OPEN grupā

Vidzemes sporta asociacija

Aizvadītajā nedēļas nogalē Iecavā ar mūsu valsts, Lietuvas un Igaunijas vadošo atlētu dalību norisinājās Baltijas čempionāts un Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā. „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” airēšanas slalomists Ralfs Baldiņš izcīnīja Baltijas čempiona titulu, savukārt Krišs Meļņikonis pirmo reizi sacentās OPEN grupā.

Sestdien, 14.aprīlī ar kļūšanu par Baltijas čempionu C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā iepriecināja Ralfs Baldiņš. Turklāt viņam arī Baltijas vicečempiona gods K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā. Otrs Beverīnas novada sportists Krišs Meļņikonis, pēc junioru kategorijas pamešanas debitēdams pieaugušo konkurencē, K1 laivu klasē vīriešiem OPEN grupā uzrādīja augsto 4.laiku, bet soda sekundes viņu nostūma trīs vietas zemāk, tā teikt, lai ir kur augt.

Turpat Iecavā, bet jau svētdien, 15.aprīlī notika Latvijas kausa 1.posms airēšanas slalomā. Beverīnas novada jaunais sportists Ralfs Baldiņš divas reizes kāpa uz goda pjedestāla. Kaspara Pakera audzēknis izcīnīja sudrabu gan K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā, gan C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā. Jāpiebilst, ka gaužām neveiksmīgā kārtā pēkšņa saslimšana par augstām vietām K1 laivu klasē vīriešiem liedza cīnīties Krišam Meļņikonim.

Ralfs Baldiņš un Krišs Meļņikonis ir gatavi sagādāt uzvaras un augstas vietas nākamajās cīņās ūdens trasēs. Aprīļa turpinājumā „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” atlētiem, pieturoties sarežģītam un baudāmam Gaujas ūdens līmenim, priekšā nopietns treniņu darbs Kazu krāču airēšanas slaloma trasē, bet mēneša beigās cīņas Viļņas čempionātā un Lietuvas čempionātā.

1 1 AND 7931

FOTO: Jānis Dziļums

Fotoattēlā: Ralfs Baldiņš, Baltijas čempions C1M U16 kategorijā

Kaspars Pakers (Vidzemes sporta asociācija; 26594761)