“Brenguļi” uzvar novada volejbola čempionātā

DSCF4001

10.martā, Brenguļu sporta centrā tika aizvadīts Beverīnas novada volejbola turnīrs. Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šoreiz piedalījās piecas komandas: Dumpinieki (Trikāta), Brenguļi, Copītis (Trikāta), Brāļi un māsas (Kauguri) un BOOM (Kauguri).

Notika viena apļa turnīrs, kurā katra komanda ar katru izspēlēja divu setu cīņu līdz 25 punktiem. Pārliecinoši uzvarēja "Brenguļi" volejbolisti, uzvarot visās četrās spēlēs pie tam uzvarot arī visus 8 setus, 2.vietā "Brāļi un māsas", kas piekāpās tikai Brenguļiem ar 22:25 un 17:25, bet uzvarējā pārējās trīs komandas. Spraigākā cīņa šoreiz par bronzas godalgām, par kurām spēkojās Trikātas puses komandas savstarpējā spēlē. "Copītis" un "Dumpinieki" uzvaras setos dalīja uz pusēm 25:18 un 23:25, tāpēc pateicoties labākai mazo punktu attiecībai "Copītis" ierindojās 3.vietā. "Boom" komanda ierindojās 5.vietā, tā arī neizcīnot kaut uzvaru vienā setā.

"Brenguļi" sastāvs: Gatis Zvirbulis, Edgars Gaspars, Artūrs Medvedevs, Daiga Grīnberga, Matīss Cināts, Sandis Šustiks un Ikars Trumpis.

"Brāļi un māsas" sastāvs: Mikus Velme, Evelīna Eglīte, Daiga Zariņa, Samanta Zariņa, Rinalds Kaupužs un Aivis Zaļzirnis.

"Copītis" sastāvs: Mārtiņš Voitčonoks, Gatis Ziemulis, Edgars Ziemulis, Toms Kuplais, Jānis Gabrāns, Māris Pērs un Āris Kaģis.

"Dumpinieki" sastāvs: Linda Vītoliņa, Dāvis Paramonovs, Niks Kozels, Toms Grāvelsiņš, Salvis Ernstbergs un Ivo Čerņavskis.

"Boom" sastāvs: Vikija Klāsone, Krista Ušerauska, Santa Andrupe, Laura Rakūna, Jānis Irbe un Niks Ušerauskis.

Paldies Beverīnas novada pašvaldībai par atbalstu turnīra norisē un brīvprātīgajiem tiesnešiem!

Informāciju sagatavoja: SC ”Kaimiņi” administrators Gatis Zvirbulis

Fotogrāfiju autors: Aivars Grinbergs