Beverīnas novada novusistes atkal izcīna bronzas medaļas

novusistes bronza marts2018

Noslēdzies 2018. gada Latvijas sieviešu komandu čempionāts novusā. Mūsu novadu pārstāvošā komanda “Beverīna” trešo gadu pēc kārtas izcīnīja bronzas godalgas.

Vaidavā, vissvarīgākās cīņas beverīnietēm pēdējā sacensību posmā bija palikušas ar Rīgas taksometru parka (RTP) pirmo un otro komandu. Jau iepriekš pārliecinoši bija pieveikta spēcīgā Ventspils vienība, un viss liecināja, ka šogad mūsu dāmu komanda pirmo reizi tiks vismaz pie sudraba godalgām.

Lai arī ķekavietes tika pieveiktas ļoti pārliecinoši – ar 19:5, seši sīvās cīņās zaudētie punkti pret RTP (13:19) un RTP2 (15:17) vienībām bija smags pārdzīvojums mūsu meitenēm.

Noslēgumā izrādījās, ka vissvarīgākais punkts tika izsēts jau čempionāta otrajā posmā pret turnīra vājāko komandu “Amber-Liepāja”, kad pārspēlē beverīnietes tomēr salauza kurzemnieču sīksto pretestību, panākot uzvaru ar 22:16, bet tieši šī viena punkta pietrūka, lai mūsu novusistes – Megija Ķelle (attēlā no kreisās), Monta Ozola, Evija Paparde, Evelīna Sirmā, Sintija Skalbe un Rita Šķipare kāptu uz Latvijas čempionāta goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Turnīra tabulu skatīt pielikumā.

Informāciju sagatavoja: Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs