Aizvadīts Beverīnas novada 2018.gada atklātais zolītes čempionāts

Svētdien, 25.februārī tika aizvadīts Beverīnas novada 2018.gada atklātais zolītes čempionāts. Piedalījās 31 zolmanis no Brenguļiem, Valmieras, Strenčiem, Trikātas, Ērģemes, Smiltenes un Kauguriem, kas izspēlēja turnīru sešās kārtās. Pirmo vietu izcīnīja Juris Dreimanis no Valmieras ar 28 punktiem, otrais Jānis Krumholcs (Valmiera) ar 26 punktiem, atstājot trešajā vietā Daini Ķelli no Kauguru pagasta, kuram arī 26 punkti, bet mazie punkti bija mazāk kā Jānim Krumholcam.

 No Beverīnas novada zolmaņiem - Mareks Jurkovskis 7.vietā (Trikāta), Jānis Grīnbergs 9.vietā (Brenguļi), Andris Dracmanis 13.vietā (Brenguļi), Mārtiņš Zvirbulis 14.vietā (Brenguļi), Ikars Trumpis 24.vietā (Brenguļi), Jānis Lezdiņš 26.vietā (Brenguļi), Aivars Dracmanis 27.vietā (Trikāta), Gatis Zvirbulis 29.vietā (Brenguļi) un Nauris Šustiks 31.vietā (Brenguļi)! Aktīvākais zolētājs Arnis Krumholcs (Valmiera) ar 7 zolēm.

 

Informāciju sagatavoja: SC “Kaimiņi” administrators Gatis Zvirbulis