"Brenguļi" izcīna bronzu Cēsu novada florbola čempionātā

MG 7241

Sestdien, 17. februārī, ar “Einšteins” uzvaru noslēdzās Cēsu novada čempionāta (CNČ) florbolā sezonā. Tikmēr bronzas spēlē tikai spēles pagarinājumā noskaidrojās, ka trešajā vietā turnīru noslēguši “Brenguļi”.

Bronzas duelī pirmajā spēlē “Farm Dumperi.lv Club” ar minimālu 4:3 apspēlēja “Brenguļus”, sperot soli pretī medaļām. Izšķirošo cīņu pārliecinoši iesāka Brenguļu florbolisti, kuri pirmajā puslaikā panāca vadību 4:1. Ar trim vārtiem atzīmējās Mikus Velme, bet Jānim Bērziņam rezultatīvas piespēles visos četros golos. Spēles 35. minūtē Vēlme pēc Bērziņa piespēles panāca jau 5:1. Atlikušajās minūtēs “Farm Dumperi.lv Club” divus vārtus atspēlēja, taču ar to bija par maz, lai uzvarētu cīņā. Tā kā komandas dalīja uzvaras abos mačos, sekoja piecu minūšu pagarinājums līdz pirmajiem vārtiem. Komandas nospēlēja tikai 51 sekundi, kad ar vārtu guvumu izcēlās Mikus Velme pec Markusa Žukovska piespēles, atnesot uzvaru un bronzas medaļas “Brenguļu” vienībai.

Turnīra noslēgumā organizatori apbalvoja komandu labākos spēlētājus, kuru dalība komandā sekmējusi tās panākumus. Par labāko mūsu komandā tika atzīts Mikus Velme, savukārt mūsu vārtusargs Nauris Šustiks tika iekļauts Cēsu novada čempionāta florbolā 2017./2018. gada sezonas simboliskajā izlasē.

Florbola komanda “Brenguļi” pirmoreiz piedalījās Cēsu novada čempionātā florbolā un ar pirmo piegājienu izdevās tikt uzreiz pie bronzas medaļām. Čempionātā piedalījās 9 komandas no Cēsīm un tuvākajiem reģioniem, kopumā sākot no oktobra aizvadījām 22 spēles. Regulāro turnīru “Brenguļi” noslēdza 6.vietā, bet ceturtdaļfinālā izdevās pieveikt 3.vietā esošos “Amatas” florbolistus, pusfinālā nācās atzīt “Auciema” komandas pārākumu. Spēlē par 3.vietu pieveikti “Farm Dumperi.lv Club” florbolsti.

“Brenguļu” komandas sastāvā šajā sezonā spēlēja Normunds Buks, Gatis Zvirbulis, Mārcis Auniņš, Artūrs Medvedevs, Edgars Gaspars, Jānis Gabrāns, Ivo Rasa, Jāzeps Kazinovskis, Nauris Šustiks, Mikus Velme, Markuss Žukovskis, Jānis Bērziņš, Vitālijs Vasiļenko, Renārs Sārs, Gatis Logins, Juris Lūsiņš, Dinārs Ozols, Artūrs Gračevs, Kaspars Naudišs, Artūrs Martinsons un Gints Mezītis.

“Brenguļu” florbolisti arī šajā sezonā piedalās arī Kocēnu novada florbola čempionātā, kur 14 komandu konkurencē regulāro turnīru noslēdza 8.vietā un ceturtdaļfinālā līdz 3 uzvarām būs jāspēkojas ar 1.vietas ieguvējiem “Naukšēnu” florbolistiem. Pirmajās divās spēlēs pārāki ar 4:5 un 5:6 izrādījās “Naukšēnu” florbolisti.