Izcīna bronzu Latvijas simtgades sporta spēlēs

Izcina bronzu foto1

11. februārī, Madonā norisinājās Latvijas valsts simtgades un pašvaldību veterānu-senioru (LSVS) 55. sporta spēļu finālsacensības distanču slēpošanā.  Lai gan sniega apstākļi mūsu pusē šajā ziemā nebija labvēlīgi regulāriem treniņiem, tomēr seši slēpošanas entuziasti ar labiem panākumiem pārstāvēja Beverīnas novadu nozīmīgās sacensībās.

 

Vienīgo godalgu Beverīnas novadam nopelnīja Brenguļu pagasta sportiste Inese Kokoreviča. Jaunāko senioru dāmu grupā D30+ viņa izcīnīja trešo vietu piecu kilometru brīvā stila distancē. Cīņa par bronzas medaļu bija ļoti spraiga, jo Inese tikai par trīs sekundēm finišā apsteidza pieredzējušo slēpotāju no Daugavpils – Olgu Zili.

Tuvu tādam panākumam, 10 km distancē kungu K35+ grupā, bija arī Oskars Tobiass, bet viņam bronzu finišā atņēma smiltenietis Andris Lapiņš, un mūsu slēpotājam bija jāsamierinās ar ceturto vietu. Vēl divi mūsu novadnieki – Gatis Barauskis (K35+) un Guntis Koks (K60+) savās vecuma grupās noslēdza olimpisko sešnieku, bet Aivars Grinbergs (K60+) ieņēma septīto vietu. Savukārt visvairāk pārstāvētajā kungu grupā K45+ Normunds Šuksts 22 dalībnieku konkurencē ierindojās 11. vietā.

Diemžēl dažādu apstākļu dēļ uz Madonu neatbrauca vairākas labas distanču slēpotājas, tādēļ neizdevās nokomplektēt jauktās stafetes komandu, kur četru dalībnieku kopējam vecumam bija jābūt lielākam par 175 gadiem.

Sporta spēļu kopvērtējumā Beverīnas novads, ar iegūtajiem 59 punktiem, ierindojās 13. vietā, palaižot priekšā arī mūsu tuvākos kaimiņus no Smiltenes (88 p.), Valkas (80 p.), Valmieras (78 p.) un Kocēnu novadiem (76 p.).

Šīs nedēļas nogalē vairākiem Beverīnas novada pārstāvjiem paredzēts starts Latvijas čempionātā orientēšanās sportā ar slēpēm (sprintā, vidējā un garajā distancē), kas trīs dienas norisināsies Jaunpiebalgas pakalnos Vanagkalnā, ja vien savas korekcijas atkal neieviesīs mainīgie laikapstākļi.

Izcina bronzu foto2

Informāciju sagatavoja:

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs