Ralfa Baldiņa 2018.gada pirmais starts un pirmais panākums airēšanas slalomā

DSCF1949

Kluba VSA-VALMIERA jaunieši un pieaugušie atlēti ar uzvarām un augstām vietām atgriezušies no 2018.gada pirmajām Baltijas sacensībām airēšanas slalomā. Jau ceturto gadu pēc kārtas cīņas ar straujūdens smailītēm tuvākajā Eiropā tiek sāktas Igaunijā - tradicionālajā Kadrinas starptautiskajā baseina slalomā, kas, ņemot vērā laika apstākļus, norisinās nevis atklātā ūdenī, bet telpās.

Ar godalgotu sniegumu aizvadītajā svētdienā, 28.janvārī, iepriecināja Ralfs Baldiņš. K1 laivu klasē vīriešiem junioru konkurencē Beverīnas novada jaunais sportists kļuva par vicečempionu. Papildus gandarījums šim Ralfa Baldiņa panākumam ir tā gūšana neierasta formāta sacensībās un ārpus ikdienas airēšanas treniņu perioda.

FOTO: Alexander Ermilov, fotoattēlā: Ralfs Baldiņš

                                                                   Airēšanas slaloma apvienības Preses dienests