Beverīnas sporta laureāts 2017

SPORTA LAUREATS2017 Trikata

Šogad, 9.decembrī notiks pasākums “Beverīnas sporta laureāts 2017”, kurā tiks apbalvoti novada labākie sportisti un komandas, kuri sasnieguši labus rezultātus dažāda veida sacensībās. Apbalvojumi tiks piešķirti balstoties uz nolikumu.

Godinot sportistus, pasākumā uzstāsies Beverīnas novada pašdarbības kolektīvi – JDK “Trinītis”, VPDK “Mūri”, VPDK “Abuls”, VPDK “Dzieti” un jauktais koris “Trikāta”. Pasākums notiks Trikātas kultūras namā, sākums plkst. 19:00. Sportistu un komandu saraksts, ko apbalvos:

 

1.  Megija Ķelle – Latvijas čempione novusā, Latvijas vicečempione dubultspēlēs, 2.v. Pasaules Kausa izcīņas izcīņas posmā Igaunijā (1.v. juniorēm);

2. Krišs Meļņikonis – Baltijas čempions airēšanas slalomā junioriem, Latvijas Jaunatnes olimpiādes čempions, 3.v. LČ pieaugušajiem, 48.v. PČ junioriem;

3. Edgars Kokorevičs - Eiropas vicečempions ziemas triatlonā (V-35);

4. Aldis Mednis – Eiropas vicečempions novusā, Latvijas vicečempions,  LSVS 54. sporta spēļu vicečempions (V-40);

5. Santa Paegle – Latvijas čempione krosmintonā, 1.v. Japānā, 2.v. Ungārijā, Slovēnijā, 5.v. Vācijā, Pasaules čempionātā 9.-16.v.vienspēlēs, 5.-8.v. dubultspēlēs;

6. Rainers Kalniņš – Latvijas jaunatnes izlases dalībnieks basketbolā (U-18);

7. Simona Grāpēna – Latvijas čempione florbolā „Rubene” komandā 1. līgā; Latvijas čempione florbolā jaunietēm (U-16);

8.  Laura Luīze Kiļupe - Latvijas čempione krosmintonā jaunietēm (U-12), 7.-9. v. PČ vienspēlēs (U-14), 5.-8.v. PČ dubultspēlēs (U-18);

9. Mareta Jurgensone - 3.v. Latvijas čempionātā krosmintonā (U-12), 7.-9. v. Pasaules čempionātā vienspēlēs (U-14), 5.-8.v. PČ  dubultspēlēs (U-18);

10. Anda Kaģe – Latvijas čempione regbijā LSPA komandas sastāvā, Latvijas izlases dalībniece regbijā;

11. Dainis Ķelle – Latvijas čempions novusā veterāniem (V-70), LSVS 54. sporta spēļu vicečempions novusā (V-70);

12. Valters Jansons – Latvijas čempions vieglatlētikā  (U-14)   - kārtslēkšanā ;

13. Ralfs Baldiņš – Latvijas,Baltijasčempions airēšanas slalomā jauniešiem (U-14);

14. Modris Krūmiņš – Latvijas čempions novusā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām;

15. Kārlis Zvirbulis – Latvijas jaunatnes izlases futbolists un Valmieras pieaugušo futbola komandas dalībnieks;

16. Evija Paparde – Latvijas vicečempione novusā dubultspēlēs, 3.v. Latvijas čempionātā, 3.v. LSVS 54. sporta spēlēs  novusā (S-40);

17. Matīss Cināts – Latvijas čempions krosmintonā jauniešiem (U-18), PČ 9. - 16. v. dubultspēlēs, 15.-21.v. vienspēlēs;

18. Ints Vilks – 2.v. turnīrā „Euro Floorball Cup”, 4.v. LČ (komandā „Valmiera”);

19. Ainārs Apinis – LSVS 54. sporta spēļu divkārtējs vicečempions riteņbraukšanā;

20. Rovilds Deduškevics - 2.v. LČ krosmintonā (U-12), 1.v. LKL kopvērt. (U-14);

21. Lauris Ģirts Lācis – Latvijas vicečempions krosmintonā jauniešiem (U-14);

22. Nora Konovalova – 3.v. LČ badmintonā jaunietēm (U-15) – dubultspēlēs;

23. Mārtiņš Apinis – 3.v. LČ triatlonā (Vaidavas triatlonā komandām);

24. Nauris Miglavs – 3.v. LČ triatlonā  (Vaidavas triatlonā komandām);

25. Vilnis Brauns – 1.v. velokrosā Igaunijā „II Suure-Jaani Sugiskross, Soudal Eesti CH Karikasarja V etapp” (V-35 gr.), 2.v. 24 stundu MTB velosacensībās Ogrē - jaukto 4-nieku grupā;

26. Novusa komanda „Beverīna”– 3.v. Latvijas komandu čempionātā novusā sievietēm (Evija Paparde, Megija Ķelle, Sintija Skalbe, Rita Šķipare, Monta Ozola);

27. Regbija komanda „Beverīna/Fēnikss” - 3.v. LČ 1. līgā regbijā 7;

28. Florbola komanda „Brenguļi” (Gatis Zvirbulis, Nauris Šustiks, Sandis Šustiks, Edgars Gaspars, Normunds Buks, Markuss Žukovskis, Mārcis Auniņš, Artūrs Medvedevs) – 3.v. Kocēnu novada atklātā čempionāta B divīzijā,  2. v. – Play Off.

29. Kārlis Bašķis – Latvijas čempions basketbolā, U-13 grupā (Valmieras Bērnu sporta skola).

 Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

Sporta pasākumu organizators Aivars Grinbergs