Krišs Meļņikonis un Ralfs Baldiņš uzvar Latvijas kausa finālā

LatvijasKausaFINAL Melnikonis

Airēšanas slaloma kluba “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera“ atlēti ar uzvarām un augstām vietām noslēguši 2017.gada Baltijas sacensību sezonu. Svētdien, 8.oktobrī Valmierā aizvadītajā Latvijas kausa airēšanas slalomā finālā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena redzējām arī Beverīnas novada sportistus Krišu Meļņikoni un Ralfu Baldiņu.

K1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā, kā visos trīs iepriekšējos 2017.gada Latvijas kausa posmos, uzvaras laurus plūca Krišs Meļņikonis, pārliecinoši ieņemot līderpozīciju Latvijas kausa kopvērtējumā. Jau ierasts, ka ne tikai Krišs Meļņikonis, bet arī Ralfs Baldiņš sacensībās izcīna augstas vietas pārstāvētajā vecuma grupā un Latvijas kausa fināls nebija izņēmums. Trīspadsmit gadus jaunais Beverīnas novada sportists triumfēja C1M U15 kategorijā, kā arī iespēja tikt trijniekā K1M U15 kategorijā.

Arī dienu iepriekš - 7.oktobrī, Rīgas čempionātā airēšanas slalomā, cīņā ar Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas airēšanas slalomistiem, abiem Kaspara Pakera audzēkņiem neizpalika godalgoti rezultāti. Krišam Meļņikonim atkal zelta medaļa K1 laivu klasē junioru konkurencē, turklāt viņš nomauca pa trešo arī absolūtajā vērtējumā. Savukārt Ralfs Baldiņš, sacenšoties ar pat divus gadus vecākiem sportistiem, tika kronēts par Rīgas vicečempionu C1M U15 kategorijā.

Neskatoties uz sacensību sezonas beigšanos, airēšanas slalomistus, vienlaikus ar zelta rudens krāsu apbrīnošanu un pirmā sniega pārslu noķeršanu, vēl ilgi šogad varēs vērot treniņos uz ūdens gan Valmierā, gan citviet.

 

LatvijasKausaFINAL Baldins

Fotoattēlā - Krišs Meļņikonis (fotogrāfijas autors - Jānis Dziļums)

Fotoattēlā - Ralfs Baldiņš (fotogrāfijas autors - Olden Jentson)

Airēšanas slaloma apvienības Preses dienests