Krišs Meļņikonis vienmēr uz goda pjedestāla

KMelnikonis vienmer 8aug2017

Savas līderpozīcijas pārstāvētajā kategorijā atkārtoti pierādījis VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes uzvarētājs airēšanas slalomists Krišs Meļņikonis. 5. un 6.augustā Beverīnas novada sportists ne reizi vien kāpa uz goda pjedestāla turklāt divreiz uz augstākā pakāpiena.

Vispirms aizvadītajā sestdienā Valmierā prestižajās Alda Kļaviņa piemiņas sacensībās Krišs Meļņikonis apstiprināja savu Baltijas līdera statusu K1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā, neatstājot cerības uz 1.vietu ne citiem mūsu valsts ne arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas junioriem.

Savukārt nākamajā dienā Kaspara Pakera audzēknis teju biežāk bija redzams apbalvoto nevis noslēguma ceremonijas vērotāju vidū. Krišs Meļņikonis Gaujas Kazu krāču trasē ar krietnu pārākumu paturēja Latvijas Jaunatnes čempiona titulu K1 laivu klasē vīriešiem un kopā ar komandas “Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” biedriem Ralfu Jurjāni un Ralfu Baldiņu izcīnīja sudrabu komandu braucienos.

Paralēli Latvijas Jaunatnes čempionātam norisinājās Latvijas kausa airēšanas slalomā 3.posms. Krišs Meļņikonis šogad pirmo reizi šī līmeņa sacensībās kāpa uz goda pjedestāla, negribīgi atzīstot vien sava trenera Kaspara Pakera pārspēku. Šī 2.vieta viņu vēl nebijuši pietuvinājusi Latvijas airēšanas slaloma ranga pirmajam trijniekam.

Fotogrāfijas autors: Jānis Dziļums; fotoattēlā - Krišs Meļņikonis

Airēšanas slaloma apvienības Preses dienests