Krišs Meļņikonis Beverīnas novadam izcīna zeltu

Jaunatnesolimpiade2017 Melnikonis zelts

Vairākās Latvijas pilsētās no 7. līdz 9.jūlijam norisinājās VII Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kurā Beverīnas novadu pārstāvēja airēšanas slaloma juniors Krišs Meļņikonis. Sacensības notika airēšanas trasē “Krāces”, Valmierā.

Kopējais rezultāts tika aprēķināts no trasē pavadītā laika un soda punktiem sekundēs. Krišs nopelnīja 2 soda sekundes par vienas vārtu kārts aizskaršanu, bet rezultātā ieguva 107, 04 punktus (rezultātu sekundēs). Krišs Meļņikonis izcīnīja Beverīnas novadam zeltu VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē (treneris – Kaspars Pakers).

 

Rezultātu tabula - pielikumā

Novadu izcīnītās medaļas VII Latvijas Jaunatnes olimpiādē - kopsavilkums.

Fotogrāfijas autors: Intars Vačuks

Informāciju no avotiem sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša