Baltijas čempionāta zelts Krišam Meļņikonim un sudrabs Ralfam Baldiņam

Melnikonis Baldins zelts sudrabs

Airēšanas slalomists Krišs Meļņikonis izcīnījis Baltijas junioru čempiona titulu, bet viņa komandas „Vidzemes sporta asociācija - Valmiera” biedrs Ralfs Baldiņš tika kronēts par Baltijas vicečempionu U16 vecuma grupā.

Svētdien, 9.aprīlī Valmierā Kazu krāču trasē Beverīnas novada jaunais atlēts Krišs Meļņikonis K1 kategorijā spēja būt pārāks par tuvākajiem konkurentiem lietuvieti Arnoldu Gotto un Stefanu Romanosu no Rīgas.

Tajā pašā laikā mūsu Latvijas IV olimpiādes bronzas medaļnieks kāpa uz goda pjedestāla arī ELITE grupā. Apsveicamā kārtā, nerunājot par Lietuvas un Igaunijas līderu apsteigšanu, Krišs Meļņikonis kā otrais pieaugušo vērtējumā izrāvās priekšā savam trenerim Kasparam Pakeram un komandas biedram Tomam Karlivānam, kuri pārsvarā nepieļauj gados jaunākā airēšanas slalomista triumfu pār viņiem.

Savukārt Brenguļu pagasta iedzīvotāja Ralfa Baldiņa mērķtiecība un cīņasspars Gaujas ātrajā, spēcīgajā un sarežģītajā pavasara ūdenī C1 laivu klasē U16 vecuma grupā vainagojās ar Baltijas vicečempiona godu. Un ne tikai, - Ralfs Baldiņš pārstāvētajā K1 kategorijā ierindojās augstajā 4.vietā.

Mūsu Baltijas čempions Krišs Meļņikonis un Baltijas vicečempions Ralfs Baldiņš nopietni sevi pieteikuši gaidāmajās Latvijas kausa izcīņas sacensībās un Lietuvas čempionātā, kas norisināsies jau pavisam drīz, attiecīgi no 21. līdz 23.aprīlim Smiltenē un no 28. līdz 30.aprīlim Viļņā.

FOTO: Ilze Meļņikone (fotoattēlā: Krišs Meļņikonis)

FOTO: Dagnija Baldiņa (fotoattēlā: Ralfs Baldiņš)

Airēšanas slaloma apvienības

Preses dienests