Izcīnīti Beverīnas novada čempionu tituli novusā!

novuss photo 2apr

Sestdien, Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi” jau septīto gadu pēc kārtas norisinājās Beverīnas novada atklātais individuālais čempionāts novusā. Turnīrā šoreiz piedalījās tikai 22 novusa spēles cienītāji, jo iepriekšējā dienā Latvijas čempionāts novusā dubultspēlēs notika līdz vēlam vakaram, tādēļ pastāvīgie novada viesi, no Palsmanes un Variņiem, neieradās.

Kocēnu novadu pārstāvēja desmit novusa spēles meistaru, mājiniekus beverīniešus – astoņi dalībnieki (pieci no Trikātas, divi no Kauguru pagasta un viens  no Brenguļiem). Turnīrā vēl startēja divi smiltenieši un viens cēsnieks.

Beverīnas novada čempiones titulu sievietēm kārtējo reizi izcīnīja Megija Ķelle no Kauguru pagasta, kura pirms divām nedēļām Ķekavā jau atkārtoti kļuva par Latvijas čempioni novusā jaunietēm. Kopējā konkurencē ar vīriešiem Megija ierindojās septītajā vietā.

Par čempionu novusā vīriešiem kļuva Viktors Liepiņš no Vaidavas. Astoņās kārtās viņš ieguva 6,5 punktus un pirmo reizi saņēma Beverīnas kausu. Otro vietu ieņēma Dzintars Liepiņš (6,0 punkti), bet trešo – Ainārs Pēčs (5,0 punkti), Abi bija ieradušies no Vaidavas.

Tikpat punktu ieguva arī veiksmīgākie Beverīnas novada pārstāvji  kaugurietis Dainis Ķelle un trikātietis Modris Krūmiņš, kuri noslēdza olimpisko sešnieku.

Dāmu konkurencē pie sudraba un bronzas godalgām šoreiz tika vaidavietes Sandra Pēča un Inta Salmiņa.

Dalībnieku vārdā liels paldies par finansiālu atbalstu Beverīnas novada pašvaldībai un Brenguļu alus darītavai “Abula”, kā arī personīgi Aināram Pēčam par 10 profesionālo novusa galdu atvēlēšanu turnīram, atgādāšanu uz Brenguļiem un novusa sacensību datorprogrammas apkalpošanu.

 

Beverīnas novada sporta pasākumu organizators

Aivars Grinbergs