Kauguru pagasta pašdarbniekiem aktīva sezona!

      Kauguru pagastā jau vairākus gadus mūsu tautas gadskārtu svētku tradīcijas izkopj folkloras kopa “Stutes”. Septembrī folkloras kopa piedalījās “Baltu vienības dienas” pasākumā, kas notika Pekas kalnā, bet, gatavojoties Ziemassvētkiem, tradicionāli notika “Bluķa vakars” Mūrmuižā.

      Šajā sezonā amatierteātris „Vīzija” iestudēja divas Andreja Upīša lugas „Ragana” un „Dzimumdienas rītā”. Decembrī notika Vidzemes novada amatierteātru skate, kurā tika iegūts augstākās pakāpes diploms. Februārī amatierteātris “Vīzija” piedalīsies skatē Alūksnē.

      Deju kolektīviem sezona sākas septembrī, Valmierā izdejojot teatralizēto uzvedumu “Senas pamācības mīlēšanā”. Tagad tiek apgūts obligātais deju repertuārs, jo 19.martā būs skate. Kauguru deju kolektīvi arī gatavojas 50 gadu jubilejas koncertam, kas notiks 17.jūnijā, Mūrmuižā.

pilsdr V sept 062 min

Fotogrāfijas autore: Sarmīte Kanašniece

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Marija Melngārša