Esi Kauguru dejotājs!

Kauguru dejotaji jaunasezona2019

Pēc mēneša, 16. un 20.septembrī plkst. 20:00, aicinām pievienoties ikvienu dejotgribētāju deju kolektīva ''Mūri'' jaunajā deju sezonā (arī bez priekšzināšanām tautiskajās dejās). Mēģinājumi notiks katru pirmdienu un piektdienu. Līdzi ņem dejošanai ērtus apavus un apģērbu. Tiekamies Kauguru kultūras namā, Beverīnas novadā (tikai 5 km no Valmieras). Esi Kauguru dejotājs!

Informējam, ka pirmās tikšanās jaunajā sezonā notiks Mūrmuižas "Pagastmājas" 1.stāva zālē (līdz oktobra sākumam). Aicinām pievienoties ikvienu dejotgribētāju, īpaši puišus. Nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties ar kolektīvu vadītāju pa norādīto kontaktālruni afišā.

Fotogrāfijas autors: Ingemārs Vekteris

Informāciju sagatavoja: Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša

(tālr. 26351628; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)