Pievienojies “Dzietiem”

Dzieti septembris 01 2

‘’Dzieti’’ nav tikai deju kolektīvs. ‘’Dzieti’’ ir viens riktīgs lauku kolektīvs, kas ne tikai dejo, bet arī kopā dodas pārgājienos, ekskursijās, pavada kopā svētkus un ir vienkārši blakus viens otram. Varētu jau stāstīt un stāstīt, ko ‘’Dzieti’’ ir sadarījuši savos jau gandrīz 7 gadu pastāvēšanas gados (labdabības koncerti, teatralizēti deju uzvedumi, dalība dažādos projektos un būtiskos deju koncertos u.c.), taču svarīgāk par visu ir tā sajūta – būt Dzietam – sajust to, ka tev apkārt ir līdzīgi domājoši cilvēki, kuri būs tev blakus lai vai kas.

 ‘’Pastāvēs, kas pārvērtīsies’’ un ‘’Mēģināts nav zaudēts’’ – ar šādiem domu graudiem VPDK ‘’Dzieti’’ aicina arī Tevi, Beverīnas novada iedzīvotāju, nebaidīties un pievienoties “Dzietiem” ceļā uz Dziesmu un deju svētkiem, lai ļautu  Beverīnas vārdam godam tajos izskanēt! Dejotprasme nav pats būtiskākais – svarīgāka ir katra paša vēlme mācīties raito deju soli pozitīvā kolektīvā un radošā atmosfērā!

Sīkāka informācija par mēģinājumiem , rakstot (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) vai zvanot vadītājai Sandrai Deglei (tālr. 26350402).

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzieti”