Trikātas pašdarbnieki uzsāks jauno sezonu!

jauna sezon Abuls

Deju kolektīvam “ABULS” jauna vadītāja! Sākot ar šo sezonu deju kolektīvu “Abuls” vadīs Evita Kaķīte-Brasa.

Kas ir tas, ko dejotāji ik sezonu ļoti gaida? Tie ir vasaras ārzemju braucieni, koncerti, festivāli, neformālie kolektīva pasākumi dzīvespriekam un atpūtai, kā arī gatavošanās Deju svētkiem Rīgā. Arī tev ir iespēja kļūt par 2018. gada Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētku dalībnieku!

Ar prieku gaidīsim arī jaunus dejotājus – ar vai bez priekšzināšanām, kuri vēlas dejot, patīkami un lietderīgi pavadīt brīvo laiku aktīvu cilvēku sabiedrībā. Pirmais mēģinājums notiks 3. oktobrī plkst. 19:00 (Trikātas kultūras namā), līdzi ņemot ērtu apģērbu un dejošanai piemērotus apavus.

Korim “TRIKĀTA” pirmais koncerts 30. septembrī!

Dziedātāji atsāks regulārus mēģinājumus trešdienās, sākot jau ar 20.septembri, lai jau 30.septembrī varētu piedalīties pasākumā “Satikšanās krustcelēs, meklējot laimīgo zemi” pie Strenču novada Plāņu tautas nama, kur latviešu tautas skaistākās dziesmas izdziedās un dejas izdejos un pašdarbnieki no Beverīnas, Strenču, Valkas un Smiltenes un Cēsu novadiem.

Jaunais dziedātāj, gribam dalīties ar dziedāšanas prieku, ar kopā būšanas prieku, ar saviļņojumu, ko sniedz dziedāšana kopkorī Dziesmu svētkos, tāpēc gaidām dziedātājus visās balsu grupās. Ir pēdējais laiks pievienoties, ja vēlies būt to tūkstošu vidū, kuri pieskandinās Mežaparka estrādi Latvijas simtgades Dziesmu svētkos!

Mēģinājumi trešdienās plkst. 19:00, Trikātas kultūras namā!

Dāmu deju grupas „Sapnis” nodarbības notiek trešdienu vakaros plkst. 19:30

Trikātas amatierteātra „TATS” mēģinājumi pirmdienās plkst. 19:00

Etno mūzikas grupas „Vairogi” mēģinājumi svētdienās plkst. 10:00

Visos kolektīvos tiek aicināti un ļoti gaidīti arī jauni dalībnieki!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas kultūras nama vadītāja Sarmīte Kanašniece

Nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties pa tālr. 20364953 vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.