J.Daliņam veltīts piemiņas skrējiens

Dalinaskrejiens2nov2019

Kamēr Jāņa Daliņa stadions Valmierā priecē ar jauna un mūsdienīga apveida rašanos, tikmēr aktīvā dzīves veida piekritēji savus maršrutus izvēlas pilsētas romantiskajās ieliņās vai līkumotajās taciņās Gaujas krastos. Atpūtā aizlēkšojis daudzu tūkstošu skrējēju iemīļotais “Stirnbuks” un kopā ar zeltainajām rudens lapām aizvirpuļojis “Skrien Latvija” noslēdzošais posms Siguldā. Savu uznācienu gaida ledaini sniegotie “Noskrien ziemu” posmi.

Tomēr nekas jau nebeidzās un skrējējiem vienmēr vējš zolēs. Jau piekto gadu Valmieras Vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Beverīnas novada pašvaldību un Valmieras pilsētas pašvaldību atbalstu organizē izcilajam soļotājam veltīto piemiņas skrējienu no Valmieras uz Brenguļiem.

Aicinām ikvienu piedalīties draudzīgā skrējienā. Tā noslēgumā sildīsimies skriešanas sezonas atmiņās, baudīsim jauku atmosfēru un gardu cienastu. Gaidām visus 2.novembrī plkst. 11.00 pie J. Daliņa stadiona. Ņem līdzi draugus un kaimiņus, jo kopā darot neiespējamais kļūst iespējams!

Informāciju sagatavoja:

Skrējiena organizatore Sandra Kaufmane

JDalina skrejiens marsruts