Mūrmuižā viesosies pārstāvji no Valmieras novadpētniecības muzeja un dziesminieks Ēriks Loks!

MTU logo

Mūrmuižas Tautas universitātē katru mēnesi var klausīties dažādus lektorus, pasniedzējus. Šoreiz, universitātes 29.mācību gada noslēguma nodarbībā, Mūrmuižā viesosies Valmieras novadpētniecības muzeja darbinieki ar tēmu “Tradicionālais un neparastais”. Stāsts būs par tērpiem dažādos laikos. Būs iespējams arī redzēt tērpu demonstrāciju.

Pēc tam dziesminieka Ēriks Loks pastāstīs par savu pirmo albumu “Iedomu durvis”, kam jau iepriekš bija atklāšana! Kā pats mākslinieks, dziesmu vārdu un mūzikas autors, ir teicis: “Kādā dzīves posmā piedzīvotais ir rezultējies virknē dziesmu, desmit no kurām sastopamas šajā albumā. Dziesmas ierakstītas dzīvā izpildījuma manierē!”

            Albumā “Iedomu durvis” ir iekļautas tādas dziesmas kā - Ziema kā pavasaris, Magnolijas liesmā, Salnas glezna, Ceļinieks, Neticamais stāsts u.c. skaņdarbi.

Aicinām intersentu apmeklēt Mūrmuižas Tautas universitāti šo sestdien, 8.aprīlī plkst. 14:00. Nodarbība notiks “Pagastmājā” (Mūrmuiža, Beverīnas novads). Ieeja bez maksas!

            Informāciju no avotiem sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša