Dienas centrs Mūrmuižā!

No augusta Mūrmuižā visiem interesentiem tiks atvērts biedrības “Labāka rītdiena” jaunizveidotais un daudzfunkcionālais dienas centrs! Dienas centrā notiks konsultācijas, lekcijas, radošās darbnīcas un citi pasākumi. Tiks nodrošināta iespēja saņemt dažādu profesionālu speciālistu konsultāciju, piemēram, psihologa, narkologa, sociālā rehabilitētāja.

Būs arī  iespēja izglītoties, darboties radošās darbnīcās un pavadīt brīvo laiku, lai veidotu sociālos kontaktus, gūt atbalstu, iesaistīties dažādās individuālās, grupu un kopienu aktivitātēs.

Dienas centrs piedāvās:

-          Atelpas brīdi māmiņām (varēs 1x nedēļā atstāt bērnu uz 2 stundām, vecumā no 1 līdz 4 gadiem);

-          Spēļu stundas bērniem un jauniešiem;

-          Aušanu;

-          Tamborēšanu un adīšanu;

-          Apģērbu šūšanu;

-          Dekupāžu;

-          Konfekšu pušķu izgatavošanu;

-          Kartiņu izgatavošanu;

-          Dekoratīvo spilvenu un rotaļlietu šūšanu;

-          Atbalsta grupas;

-          Canis (suņu) terapiju.

Ar laiku tiks papildināta aktivitāšu daudzveidība, bet tas ir saistīts ar centra apmeklētāju interesēm un vajadzībām. Labprāt savā pulkā biedrības koordinatore Evija Jēkabsone sazinātos ar cilvēku, kurš prot apstrādāt un veidot lietas no koka un metāla, kā arī aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri vēlētos dalīties pieredzē augstāk minētajās aktivitātēs. Rokdarbu interesentiem būs vajadzīgi materiāli, lai varētu sākt aktīvi darboties, kā arī būs nepieciešama attiecīga samaksa to iegādei (piemēram, dzijai, audumiem, diegiem, adāmadatām, rotaļlietām, galda spēlēm, sētiņai mazākiem bērniem u.c.).

Biedrībai ir piešķirts Sabiedriskā Labuma statuss.

Paldies Beverīnas novada pašvaldībai par telpām.

Kopā mēs varam paveikt Labus darbus!

 

  • Seminārs “Kā sadraudzēties ar sevi” - 11.augustā, plkst. 17:00! Semināru vadīs Sarmīte Šmite no Rīgas (personīgās meistarības trenere). Uz tikšanos!

 

Biedrības “Labāka Rītdiena”

vadītāja Evija Jēkabsone

www.labakaritdiena.lv

tālr. 26 100 999

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.