„100 darbi Latvijai” vēstneši šī gada ceļojumu uzsāk Brenguļos – būs iespēja laimēt jūras ceļojumu

100 darbi Latvijai

Arī šogad Latvijas simtgades svinības bagātinās ZAAO vides iniciatīvas „100 darbi Latvijai” vēstnešu ceļojums pa novadu svētkiem. Pirmā ciemošanās vieta - 1.aprīlī Lieldienu pasākumā Brenguļos, Beverīnas novadā. Laikā no plkst.13:00 līdz 16:00 vēstneši informēs par 100 labajiem vides darbiem Latvijai un piedāvās asināt prātu vides jautājumos. Visi erudīcijas spēles dalībnieki arī šogad balvā saņems īpašu sēklu paciņu un piedalīsies izlozē par Tallink jūras ceļojumu uz Stokholmu 4 personām.

 

Ar mērķi padarīt skaistāku savu apkārtējo vidi un Latviju, saņemtās sēklas jāiesēj puķu kastē, dārzā, pagalmā, ceļmalā, vai kādā citā tām piemērotā vietā. Lai piedalītos izlozē par jūras ceļojumu, līdz 9.aprīlim iniciatīvas mājas lapā www.100darbilatvijai.lv jāpiereģistrē sēklu paciņas numurs. Laimīgais uzvarētājs tiks paziņots 11.aprīlī.

Kopumā šajā pavasarī un vasarā „100 darbi Latvijai” vēstneši apmeklēs 9 Vidzemes un Latgales puses novadu svētkus. Uzvarētājs tiks izlozēts pēc katriem svētkiem un saņems jūras ceļojumu 4 personām.

Vides iniciatīvā “100 darbi Latvijai”, ko par Latvijas valsts pastāvēšanas simtgadei īsteno atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums ZAAO, pieteikti jau vairāk kā 130 dažādi vides labiekārtošanas, izdaiļošanas un izglītības darbi. Par labajiem vides darbiem var uzzināt, kā arī savu darbu pieteikt var mājas lapā www.100darbilatvijai.lv.

Papildus informācija: „100 darbi Latvijai” koordinatore Līga Ivanova

26464686; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; www.100darbilatvijai.lv