Brenguļos viesojās Dikļu amatierteātris ar izrādi

Skaistā un mierīgā 10.februāra vakarā Brenguļu sākumskolas lielajā zālē notika Dikļu amatierteātra Danskovītes komēdijas "Antons un Anna" 2.daļas izrāde "Kāzu gada jubileja".

 

Izrāde ir humoristisks stāsts par senioru pāri Latgales laukos, kam tuvojas kāzu jubileja. Pēc radinieku mūsdienīgajiem ieteikuma Anna izvēlas ikdienā noderīgu un modernu dāvanu vīram. Antona pārsteigums ir daudz neparastāks un prasa pat medikamentu lietošanu. Pārpratumu rezultātā kāzu gadadienas romantiskajā vakarā notiek nemaz neplānotas lietas.

Dikļu kultūras nama vadītāja un amatierteātra režisore Inna Krēsliņa kopā ar izrādes vadītāju Martu Krūmiņu un aktieriem Ilzi Aļijevu, Agri Ustupu, Mirdzu Modernieci, Uldi Trallu, Ēriku Ustupu, Initu Hihalovsku, Lieni Stallīti ir radījuši patiesi pozitīvu, vieglu un humora pilnu stāstu, kas liek pasmaidīt ikvienam dzīves ironijas piekritējam.

Teksta un fotogrāfiju autore:

Beverīnas novada pašvaldības Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa