Brenguļos notiks koncerts "Sajūti Ziemassvētkus"

          Sniegotajā 15.decembra vakarā Brenguļu sākumskolas lielajā zālē izskanēja akustiskais Ziemassvētku koncerts “Sajūti Ziemassvētkus”. Krītot sniegpārslām, skanot svētku dziesmām un apmeklētājiem smaidot, Brenguļos tika radīta Ziemassvētku noskaņa.

Koncertā uzstājās mākslinieki Iveta Baumane, Roberts Pētersons un pārsteiguma viesis Oskars Serdans. Iveta Baumane dzied un spēlē vijoli. Plašāku atpazīstamību ir ieguvusi LNT televīzijas šovā “Dziedošās Ģimenes”, kā arī vadot mūzikas raidījumu “Dzintara dziesmas”. Roberts Pētersons dzied un spēlē ģitāru. Daudzpusīgais mūziķis ir arī dziesmu autors, un abi kopā ar Ivetu muzicē grupā “Elektrofolk”. Pārsteiguma viesis bija sitamo instrumentu virtuozs Oskars, kuru Brenguļu iedzīvotāji varēja atpazīt no Brenguļu alus reklāmas videoklipiem.

Savijoties vijoles, ģitāras un perkusiju skanējumam klasiskās Ziemassvētku dziesmas ieguva skaistu un pavisam mūsdienīgu izpildījumu.

Informāciju sagatavoja:

Brenguļu kultūras pasākumu organizatore Ieva Putniņa