Brenguļos notika “Brīvdabas kultūras vakars”

IMG 001

21.jūlija piektdienas vakarā pie sporta centra “Kaimiņi” Brenguļos notika brīvdabas kultūras vakars “Vasaras ceļojums”. Tā laikā tika atklāta foto izstāde, izskanēja indi popa koncerts, kā arī norisinājās brīvdabas kino.

 Vakara sākumā tika iedegta fotoizstāde “Novada ainavu dārgumi”, kurā ir iespējams aplūkot 5 fotogrāfu mākslas darbus, kuros atspoguļotas Beverīnas novada trīs pagastu, Trikātas, Brenguļu un Kauguru, ainavas. Šobrīd izstāde atrodas sporta centra “Kaimiņi” vestibilā, un turpmāko mēnešu laikā to būs iespējams apskatīt arī Mūrmuižā un Trikātā.

 Viens no pasākuma centrālajiem notikumiem bija “Sus Dungo” grupas koncerts. Sešas meitenes ar čellu, akordeonu, basģitāru un elektrisko ģitāru, ukuleli un kahonu pieskandināja visu Brenguļu centru. Dziesmas latviešu, angļu un franču valodā piesaistīja ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī tūristus no Igaunijas.

Pēc koncerta bērni jau bija aizpildījuši pirmās rindas, lai brīvdabas kino noskatītos multfilmu sērijas “Lupatiņi un viņu draugi”, bet pēc tam tika rādīta latviešu spēlfilma “Rūdolfa mantojums”.

Skaistā saulrieta izskaņā pasākuma teritorija izcēlās ar lampiņu gaismām, kas mirdzēja līdz kino beigām. Brīvdabas kultūras vakars tika pavadīts skaistās noskaņās, kā ikvienam vasaras ceļojumam pienākas.

 

Brenguļu pagasta kultūras pasākumu organizatore Ieva Putniņa

Fotogrāfiju autores: Aiga Blumberga un Ieva Putniņa