Brenguļu pagasta senioru ekskursija

Brengulu seniori2017

7.jūnijā trīsdesmit pieci Brenguļu pagasta seniori izmantoja Beverīnas novada pašvaldības sniegto iespēju iepazīt Latviju, dodoties kopīgā ekskursijā. Šogad ceļš veda uz Kalsnavas arborētumu, Likteņdārzu un Ieriķu dzirnavām.

Arborētums tiek uzskatīts par savdabīgu botānisko dārzu, kur gida pavadībā ikvienam šoreiz bija iespēja iepazīties ar vēl neredzētām krūmu un koku sugām. Pat pieredzes bagātākos ekskursantus pārsteidza dzeltenie ceriņi un neaizmirstamā Floridas prīmulas smarža.

 

Ar Daugavas spēka un svaigā gaisa atbalstu, visi kopā veicām divarpus kilometrus garu pastaigu pa monumentālo ainavu arhitektūras ansambli – Likteņdārzu. Latvijai simtgadē tiks pasniegta iespaidīga dāvana, par ko runās arī Japānā. Noslēgumā devāmies apskatīt Ieriķu dzirnavas un trešo Latvijas dabīgi augstāko ūdenskritumu. Neparasto akmeņu cilvēku un meža dzīvnieku sabiedrībā baudījām grilā ceptas desiņas un citus sarūpētos labumus.

Pagājušajā gadā ekskursija veda uz Nacionālo botānisko dārzu, Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavu „Babīte”, kā arī uz Lēdurgas dendroparku.

Par ierosinājumiem nākamo gadu ekskursijām rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Apceļosim Latviju, atklājot aizvien neiepazītas, skaistas un neparastas vietas!

 

Brenguļu pagasta kultūras darba organizatore

Ieva Putniņa