Noslēdzies fotokonkurss „Noķer sauli ziemā”

fotokonk nosledzies ml

Beverīnas novada pašvaldības rīkotais fotokonkurss „Noķer sauli ziemā” ir noslēdzies. Ziemas mēneši bija ar sniegotām dienām un saules gaismas piepildītiem mirkļiem bagāti, tāpēc ikvienam foto mākslas mīļotājam bija iespēja iesūtīt savus skaistākos attēlus.

Konkursam tika iesūtītas 45 skaistas, apburošas un pārsteidzošas fotogrāfijas no 14 autoriem. Fotogrāfijās bija atainoti saullēkti, saulrieti, saules apspīdēti dabas objekti un ainavas.

Fotogrāfijas konkursā varēja iesūtīt līdz 15. martam. Savukārt nobalsot varēja sociālās vietnes “Facebook” pašvaldības lapā, ko cilvēki arī aktīvi darīja, līdz 31. martam spiežot uz fotogrāfijas “Patīk”/”Like”.

Ir saskaitītas atzīmes “Patīk”, un ar lielu prieku varam paziņot, ka bildes, kura ieguvusi visvairāk simpātijas – 206 balsis, autors ir Mārtiņš Andersons. Skaistais skats ar zeltīto saullēktu uzņemts 6. februāra rītā, kad termometra stabiņš rādīja -25℃ grādu salu.

Par piedalīšanos konkursā pie balvām tiks fotogrāfiju autori, kuri saņēmuši vislielāko skatītāju atbalstu, iesūtot vienu vai vairākas fotogrāfijas, un tie ir: Mārtiņš Andersons, Ērika Fūrmane, Vita Viļumsone, Aivis Stračinskis un Linda Gicuka!

Apsveicam visus balvu ieguvējus!

Par balvu saņemšanu ar fotogrāfiju autoriem sazināsimies individuāli.
Paldies par aktivitāti un lieliskām fotogrāfijām gan visiem to iesūtītājiem, gan neatlaidīgajiem balsotājiem! Lai aktīvs, radošs brīvais laiks arī turpmāk!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas kultūras nama vadītāja Sarmīte Kanašniece