Aptauja par amatniecības un mājražotāju tirdziņiem, to nozīmi novadā un Amatu mājas nepieciešamību!

aptauja ml

Aicinām amatniekus un mājražotājus līdz 18. aprīlim piedalīties aptaujā un izteikt viedokli par amatniecības un mājražotāju tirgu, to nozīmi novadā un Amatu mājas nepieciešamību Valmierā: https://forms.gle/rtgR6aPRsqSnJMwk9.

Ar tās palīdzību būs iespējams noskaidrot pašreizējo situāciju Valmierā un topošajā novadā amatniecības nozarēs. Aptaujas rezultāti tiks izmantoti Valmieras novada kultūras piedāvājuma pilnveidošanā un “Eiropas kultūras galvaspilsēta 2027” koncepta izstrādē. Pētījumu īsteno Valmieras pilsētas pašvaldība.

Paldies par veltīto laiku un pausto viedokli!

Informāciju sagatavoja:

Valmieras muzeja Izstāžu un pasākumu nodaļas vadītāja, direktores vietniece saimnieciskajā darbā

Guna Medne