Zīmēšanas konkurss bērniem "Manas Lieldienas"

BN ZimesanasKonkurss2021marts ml

Konkursā aicinām piedalīties pirmsskolas un skolas vecuma bērnus. Mērķis ir atklāt mazos un lielos zīmētājus caur krāsām atspoguļojot Lieldienu sižetu vai stāstu. Rosinot bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā, atklāt savas sajūtas pret svētku svinēšanu, ierastām ģimenes tradīcijām vai stāstiem par Lieldienām.

Darbi var tikt izpildīti dažādās tehnikās uz A4 vai A3 lapas. Līdz 29.MARTAM (ieskaitot) savu radošo darbu nodod kādā no novada kultūras namiem vai bibliotēkām, vai ievieto pastkastītēs pie šīm ēkām.

Radošos darbu autoriem balvas no Lieldienu zaķa. Bērnu darbi būs apskatāmi izstādē novadu bibliotēku un kultūras namu logos.

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada pašvaldības Kultūras centrs