Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas konkurss “Uzstaro 2021”!

 

Pavasarī aicinām piedalīties Latvijas jauno vokālistu akadēmiskās un mūsdienu estrādes dziedāšanas attālinātajā konkursā “Uzstaro 2021”! Konkurss sniedz iespēju šajā neparastajā pandēmijas laikā motivēt talantīgos Latvijas bērnus un jauniešus vecumā no 4 līdz 25 gadiem būt radošiem, nesēdēt bezdarbībā, bet gūt prieku un nepazaudēt mērķtiecīgumu attīstot savu vokālo mākslu un piedaloties attālinātajā konkursā, lai uzstarotu!

Konkursā dalībnieki piedalās vairākās vecuma grupās, kategorijās kā solisti, dueti, trio un ansambļi, jeb popgrupas ar vienu brīvas izvēles dziesmu. Dziesmas var būt iefilmētas pēdējā gada laikā. Visi video tiks ievietoti youtube izveidotā konkursa kanālā UZSTARO 2021. Dalībniekus vērtēs profesionāla žūrija, kas noteiks laureātus katrā vecuma grupā un kategorijā, kā arī noteiks konkursa Grand prix un Labākā pedagoga titula ieguvēju, bet youtube skatītāji noteiks Skatītāju simpātiju ieguvējus- skatītāko un visvairāk “Like” ieguvēju. Visi dalībnieki elektroniski saņems pateicības rakstus, bet laureāti, medaļas, diplomus, kausus saņems pa pastu.

Lai piedalītos konkursā dalībniekiem līdz 1. aprīlim elektroniski jāaizpilda pieteikuma anketa konkursa mājas lapā www.uzstaro.lv  un jāiesūta dziesmas video ieraksts. Visi noteikumi lasāmi konkursa mājas lapā.

Rezultāti tiks paziņoti 5. aprīlī (Otrajās Lieldienās) konkursa mājas lapā un visi dalībnieki savā e-pastā saņems žūrijas vērtējumu tabulas.
Nolikumu meklē konkursa mājas lapā www.uzstaro.lv

Informāciju sagatavoja: Konkursa “Uzstaro 2021” organizatori