Digitālā akcija “Iepazīsti Beverīnas novadu”

IepazistiSavejos akcija2021 LABOTS

Nereti mums liekas, ka viss ir zināms, jo ir dzirdēts vai redzēts. Bet atklājas, ka nemaz tik daudz nezinām par vietu, kurā dzīvojam, atpūšamies, strādājam vai uzturamies. Cik daudz Tu zini par katru pagastu? 

Beverīnas novada Kultūras centrs, laikposmā no 1.februāra līdz 14.martam, aicina jautājumu un attēlu veidā iepazīt katru Beverīnas novada pagastu digitālās akcijas ietvaros “Iepazīsti Beverīnas novadu”.

1. no 1. februāra līdz 14. februārim – Brenguļu pagasts;

2. no 15. februāra līdz 28. februārim – Kauguru pagasts;

3. no 1. marta līdz 14. martam – Trikātas pagasts.

Atrodi atbildes uz jautājumiem un atmini, kas slēpjas attēlos, norādot objektu vai vietu.

Atbildes par katru pagastu sūti uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , norādot sarindotas atbildes, savu vārdu un uzvārdu, un kontakttālruni vai sūti ziņu Beverīnas novada pašvaldības sociālajā vietnē www.facebook.com/Beverinasnovads.

Akcija noslēdzas 2021.gada 14.martā. Visi, kuri būs iesūtījuši atbildes par vienu vai vairākiem pagastiem piedalās digitālās akcijas izlozē! Pārsteigumu balvā garšīgas lietas no šokolādes ražotnes R’Chocolate. Akcijas veiksmīgākos paziņosim 16.martā.

Jautājumu gadījumā sazinies pa tālr. 25421116 (Beverīnas novada Kultūras centrs), vai raksti e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informācija atrodama: pašvaldības mājaslapā – www.beverinasnovads.lv sadaļā “Kultūra un sports” – “Kultūra” vai sociālā tīkla  www.facebook.com/Beverinasnovads pašvaldības lapā.

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Agija Roķe

DIGITĀLĀS AKCIJAS PAREIZĀS ATBILDES PAR KATRU PAGASTU

IepazistiSavejos akcija2021 LABOTS 1 IepazistiBN KauguruPag ml IepazistiBN TRIKATASpag ml