11.novembrī godināsim Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus

LV karogs ml

11.novembrī aicinām godināt Lāčplēša Kara ordeņa kavalierus un nolikt svecītes pie stēlām Kauguru un Trikātas kapos, ķēniņa Tālivalža pieminekļa Trikātas centrā, izgaismot tiltu Brenguļos un tiltiņu pār slūžām Mūrmuižas centrā. Trikātā notiks lāpu gājiens no Saieta nama Trikātas centrā uz Trikātas kapiem (sākums plkst. 16:00) par godu Lāčplēša dienai, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus.

Ņemot vērā Latvijā izsludināto ārkārtējo situāciju līdz 2020.gada 6.decembrim, visi kultūras un sporta pasākumi tiek atcelti, arī 17.novembra ‘’Valsts svētku svinīgais sarīkojums’’. Informācija par domes apbalvojumu pasniegšanu tiks publicēta.

Būsim vienoti domās un atmiņās!

Informāciju sagatavoja:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša