Novada svētkos Trikātas pilskalnā būs iespējams dzirdēt koncertprogrammu “Starp sapņu miljoniem”

StarpSapniem konc8aug2020 ml

Trikātas pilskalna estrādē, 8.augustā plkst. 19:00, būs iespēja dzirdēt Latvijā zināmu koncertprogrammu "Starp sapņu miljoniem", kurā iekļautas latviešu populāra mūzikas komponista Gaita Lazdāna dziesmas.

Lai aizvestu katru klausītāju brīnišķīgā ceļojumā starp sapņu miljoniem, tās izdziedās – Kristīne Šomase, Sabīne Berezina, Kaspars Markševics un saksofonists Raivo Stašāns ar pavadošo sastāvu, ne mazāk talantīgo, instrumentālo grupu (ģitāra – Āris Ozols, perkusijas un sitamie instrumenti – Oskars Deko, basģitāra – Kristaps Ezeriņš, taustiņinstrumenti pats komponists – Gaitis Lazdāns).

Jaunās skaņās tiks atskaņotas tādas dziesmas kā – Harija Spanovska "Neatstāj Mani Rudenī", Jāņa Paukštello "Ielūgums", Kaspara Markševica šī brīža hits "Mana Mīļā" un daudzas citas.

Kā teikusi amerikāņu politiķes Eleonoras Rūzveltas: “Nākotne pieder tiem, kas tic sapņu skaitumam...””, tādēļ aicinām piepildīt sapņus kopā, romantiski aizraujošā melodiju virpulī!

Ieeja koncertā bez maksas!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas kultūras nama vadītāja Sarmīte Kanašniece