7.-8.augustā Trikātā notiks Beverīnas novada svētki ''Mēs - Tālivalža cilts''

BNsvetki 8aug2020 ml precizets 

Un kāda asins lāse manās asinīs cauri paaudžu paaudzēm atsaucas. Tā ir gudrāka par mani. Zinās, kad jāpieliec galva. Un kad noteikti jāizslejas. (J.Lejiņš)

Ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus, novada svētki, kuri pulcēs novadniekus, kaimiņus, tuvākus un tālākus viesus kopīgās izklaidēs, dejās un dziesmās, notiks mēnesi vēlāk, nekā bija plānots.

7.augustā plkst. 20:00 aicinām ikvienu uz Trikātas kultūras nama lielo zāli, kur tiks rādīta Kauguru pagasta amatierteātra ''Vīzija'' izrāde ''Grēku grāmata''.

8.augustā svētku programma sāksies no plkst. 11:00 ar dažādām sacensībām, sportiskām aktivitātēm un sabiedrības “Rona” kausa izcīņu volejbolā (NOLIKUMS SPORTA DIENAI, NOLIKUMS MAKŠĶERĒŠANAI).

Svētkos, visas dienas garumā no plkst.13:00, aktīva dzīves veida piekritējiem būs sportiskas un aizraujošas aktivitātes – loka šaušana, viduslaicīgas galda spēles u.c. Bērniem - piepūšamās atrakcijas, radošās darbnīcas, burbuļu pūšana, vizināšanās zirga mugurā. Dāmām tiks piedāvāta radošā darbnīca “Sievietes skaistums viduslaikos”.

Piepūšamās atrakcijās, samaksājot 1 EUR, bērni varēs izpriecāties visu dienu. Pieejamas būs divas atrakcijas – lielā “Mežonīgie rietumi” un mazā pašiem mazākajiem bērniem.

13:00 tiks atklātas fotoizstādes – “Trikātas lappuses” un mākslinieces Lienes Siliņas personālizstāde “Es – Cilvēks Mākslā”

14:00 Šķēršļu skrējiens “Tālivalža taka” (NOLIKUMS)

14:30 Bērnu popgrupu koncerts

16:00 Koncertu izdziedās duets “Signe un Jānis”

17:00 Sacensību dalībnieku apbalvošana

18:00 Motorizēto un nemotorizēto braucamrīku parāde (braucamie, velkamie, stumjamie un dažādi citi minamie)

Pirmo reizi tiks organizēts šāds brauciens, kurā būs redzami dažādi izpušķoti braucamie, stumjami, velkami un braucami rīki. Aicinām ''likt lietā'' fantāziju un radošo pieeju, izmantojot gan ķerras, bērnu ratiņus, ģimenes ar velosipēdiem, divriteņus, trīsriteņus u.c. Laipni aicināti piedalīties arī skrituļslidotāji, dēļotāji, skrejriteņotāji, ratiņkrēslos braucēji. Lai parāde būtu interesanta un varētu atzīmēt ikvienu dalībnieku, lūgums pieteikt savu dalību līdz 5.augustam pa tālr. 20364953 (Sarmīte).

Plkst. 19:00 – koncerts pilskalnā “Starp sapņu miljoniem”.

Pirms koncerta konkursa “Sakoptākā sēta” dalībnieku apbalvošana, kurā tiks godināti uzvarētāji vairākās nominācijās (plašāk par konkursu “Sakoptākā sēta 2020” lasi 4.lapā).

No plkst. 21:00 spēlēs grupa “Zeļļi” (ieeja 5 EUR).

Svētku dienas noslēgumā pilskalnā ar krāsainām LED gaismām tiks izgaismoti koki, kas ar savu krāšņumu un košajiem gaismas rakstiem ļaus noticēt brīnumam gan lieliem, gan maziem.

Visas dienas garumā darbosies arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš (jau no plkst. 11:00). Būsim priecīgi par ikvienu tirgoties gribētāju, kas ar savām rokām un savu darbu rada garšīgas, skaistas, veselīgas, interesantas, saimniecībā noderīgas lietas gan lieliem, gan maziem, gan ikdienai, gan svētkiem.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 5.augustam, iesniedzot aizpildītu IESNIEGUMU uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nepieciešamības gadījumā lūgums sazināties pa tālr. 26351628).

Sajutīsim svētku kopā būšanu, atradīsim gardākās un skaistākās lietas svētku tirdziņā, priecāsimies par aizraujošām kultūras un sporta programmām!

Gaidīsim Jūs ciemos Beverīnas novadā, Trikātā!

Informāciju sagatavoja:

Trikātas kultūras nama vadītāja Sarmīte Kanašniece