Vasaras saulgriežu ielīgošana Trikātas pilskalnā

DSC 0121

21.jūnijā notika vasaras saulgriežu ielīgošana Trikātas pilskalnā kopā ar folkloras kopu "Mežābele". Izturīgākie līgotāji izdziedāja dziesmas no īpaši šim pasākumam sagatavotām Līgo un tautā iemīļotu dziesmu grāmatiņām. Dziedot dziesmas, tika pīti vainagi un izpušķots arī ugunskurs.

Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja doties nelielā izjādē ar zirgiem.

Paldies daiļajām jātniecēm Maritai Krecerei un abām Madarām no šķirnes zirgu audzēšanas saimniecības "Trikātas staļļi" par iespēju ikvienam izvizināties zirga mugurā. Svētku galdā tika likts pašgatavots Jāņu siers, kā arī uzņēmēja Anda Zariņa sarūpētais cienests no Trikātas pagasta “Cīruļiem”.

Fotogrāfijas no pasākuma: https://ej.uz/mne6

Teksts un foto:

Sabiedrisko attiecību speciāliste Marija Melngārša