Digitālās foto medības "Iepazīsti Beverīnu" ir noslēgušās!

fotomedibas fb noslegums

No 17. aprīļa līdz 3. maijam norisinājās digitālās foto medības "Iepazīsti Beverīnu". Ikvienam interesentam bija iespējams digitālā veidā iepazīt dažādus objektus un vietas novada teritorijā 19 attēlos, iekļaujot visus trīs pagastus – Brenguļu, Kauguru un Trikātas.

Aktivitātes mērķis ir veicināt interesi novada iedzīvotājiem un viesiem plašāk iepazīt Beverīnu, kā arī atklāt jaunas vietas. Atbildes kopā iesūtīja 20 dalībnieki, no kuriem, izlozes rezultātā, uzvarēja – Jānis Puzanovs, Santa Paegle un Kārlis Bašķis. Ar uzvarētājiem pašvaldība sazināsies pēc 4.maija!

Paldies visiem par dalību, tiekamies jau citā izaicinājumā, kur visi kopā un katrs atsevišķi atklāsim Beverīnu!

Informāciju sagatavoja:

Kultūras centra vadītāja Agija Roķe