Bibliotēku e-resursi ir pieejami 24/7

book homepage photo

Sakarā ar to, ka Latvijā līdz 12. maijam izsludināta ārkārtējā situācija COVID – 19 vīrusa dēļ, nosakot stingrus ierobežojošus pasākumus, no 13. marta Beverīnas novada bibliotēkas klātienes apmeklējumiem uz laiku ir SLĒGTAS. Visi klātienes pasākumi ir atcelti, tajā skaitā datorlasītavas izmantošana un materiālu saņemšana un izsniegšana uz mājām, atcelti visi plānotie pasākumi, tiek pārtraukta iespēja pasūtīt grāmatas Valmieras reģiona bibliotēku kopkatalogā.

Lūdzam nesatraukties par nokavētajiem termiņiem izsniegtajiem dokumentiem, tos pagarināsim automātiski.

Konsultācijas, informāciju par attālināto resursu izmantošanu un dokumentu elektronisko piegādi var saņemt zvanot vai sūtot e-pastiem.

Brenguļu pagasta bibliotēka

tālr.- 64233431; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kauguru pagasta bibliotēka

tālr.- 64230027; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Mūrmuižas bibliotēka - informācijas centrs

tālr.- 64228082; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Trikātas pagasta bibliotēka

tālr.- 64729297; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sīkāka informācija zvanot darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00:

Šajā situācijā piedāvājam iespēju lasīt grāmatas un uzzināt interesantu informāciju digitālajā vidē.

“3td E-GRAMATA” – ir pakalpojums, kas reģistrētajiem publisko bibliotēku lasītājiem dod iespēju bez maksas lasīt latviešu autorus un tulkotos darbus e- grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā ,vietnē 3td.lv

Lai varētu izmantot “3td E-GRAMATA” pakalpojumu un kļūtu par E- GRĀMATAS lietotāju, jāsazinās ar bibliotekāriem.

LNB Digitālajā bibliotēkā pieejamas 12 kolekcijas, papildus studiju un pētniecības nolūkos iespējams piekļūt vairāk nekā 20 pilntekstu ārvalstu abonētajām datubāzēm, Nacionālajai enciklopēdijai, kā arī lekciju, diskusiju, konferenču, lasījumu un cita veida audio un video saturam LNB sociālajos tīklos.

Digitālās kolekcijas:

   Par tālāko informāciju sekojiet līdzi pašvaldības sociālajos tīklos!

Informāciju sagatavoja:

Beverīnas novada bibliotēku vadītājas –

Aiga Blumberga, Daiga Miglava, Inga Janīte un Gundega Lapiņa