Zīmēšanas konkurss “Manas Lieldienas” noslēdzies!

Sanija Dracmane 7 8 gadi

Lai iekrāsotu ikdienu krāsaināku, aprīļa sākumā tika izsludināts bērnu un jauniešu Lieldienu zīmēšanas konkurss par tēmu “Manas Lieldienas”.

Konkurss noslēdzās 9. aprīlī, Zaļajā ceturtdienā, ar 31 bērna iesūtītajiem darbiņiem. Konkurss tika pārstāvēts 4 vecuma grupās. Šajā konkursā aktīvākie zīmētāji ir bijuši bērni vecumā no 5 līdz 7 gadiem – 13 dalībnieki, un bērni vecumā no 8 līdz 12 gadiem – 12 dalībnieki. Jaunākajā zīmētāju grupā līdz 4 gadu vecumam – 2 dalībnieces un vecākajā dalībnieku grupā, pārstāvot 13 – 16 gadus vecus jauniešus, tika saņemti 4 darbi.

Konkursa mērķis bija uzrunāt mazos un ne tik mazos zīmētājus caur krāsām atspoguļot Lieldienu sižetu, rosinot bērnos un jauniešos radošo pašizpausmi un prasmi zīmējumā atklāt savas sajūtas par svētku svinēšanu, ierastām ģimenes tradīcijām vai stāstiem par Lieldienām.

Konkursa noteikumi bija pa visam vienkārši - bija jāizveido darbs uz A4 formāta lapas, mākslas darbā varēja izpausties radoši, izmantojot dažādas tehnikas, kas arī atspoguļojās iesūtītajos darbos.

Konkursa vērtēšana tika veikta interesantā veidā. Tika uzrunātas divas neitrālas un ar konkursa darbību nesaistītas ģimenes kuru ģimenes locekļi veica darbiņu novērtējumus. Vērtēšanā piedalījās gan bērni, gan jaunieši, kā arī pieaugušie un seniori, kuri atzina, ka ik viens darbs ir unikāls un jauks savā izpildījumā. Vērtēšanu veikt bija grūti, bet beigu beigās uzvarēja tie, kuri ieguva vairāk balsu par savu darbu.

Beverīnas novada pašvaldības izsludinātajā zīmēšanas konkursā “Manas Lieldienas” vecuma grupā līdz 4 gadiem 1.vietu ieguva Loreta Rūta Miruškina, 3 gadi. Vecuma grupā no 5 līdz 7 gadiem 1.vietu ieguva Estere Alsberga, 5 gadi. 1. vietu vecuma grupā no 8 līdz 12 gadiem ieguva Daiga Mežīte, 11gadi un vecākajā dalībnieku grupā 1. vietas ieguvēja bija Elīza Evelīna Pētersone, 14 gadi. Apsveicam visus uzvarētājus ar radošu, krāsainu un mīļu pieeju Lieldienu sižeta atspoguļošanā. Uzvarētājiem konkursa balvas no Lieldienu zaķa.

Vēlos teikt paldies visiem par dalību konkursā. Ir neizmērojams prieks saņemt bērnu darbus visdažādākajos izpildījumos, izmantojot atšķirīgas darba tehnikas un krāsu variācijas, lai zīmējumus padarītu gana interesantus, mīļus un jaukus.

Konkursa uzvarētāji tika paziņoti 12. aprīlī – Pirmajās Lieldienās. Konkursa darbiņi apskatāmi Beverīnas novada pašvaldības mājaslapā un sociālajā kontā www.facebook.com.

Ar jaunām idejām, krāsām un darba tehnikām tiekamies jau nākamajās Lieldienās!

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Agija Roķe

 Loreta Ruta Miruskina 3 gadi

Estere Alsberga 5 gadi

Estere Alsberga 5gadi

 Daiga Mezite 11 gadi Eliza Evelina Petersone 14gadi

1.vieta - Loreta Rūta Miruškina, 3 gadi.

(vecumā līdz 4 gadiem)

1.vietu ieguva Estere Alsberga, 5 gadi.

(vecuma grupā no 5 līdz 7 gadiem)

1. vietu ieguva Daiga Mežīte, 11 gadi.

(vecuma grupā no 8 līdz 12 gadiem)

1.vietas ieguvēja Elīza Evelīna Pētersone, 14 gadi.

(vecākajā dalībnieku grupā)

Alise Dārziņa 8gadi

Alise Dārziņa, 8 gadi.

Amanda Šulmeistare 9 gadi

Amanda Šulmeistare, 9 gadi.

Amanda Baskere 7gadi

Amanda Baškere, 7 gadi.

Annija Betija Kilupe 9gadi

Annija Betija Kiļupe, 9 gadi. 

Anta Letīcija Eglīte 10 gadi

Anta Letīcija Eglīte, 10 gadi.

Armins Barkans 10.gadi

Armīns Barkāns, 10 gadi. 

Artis Zaļkalns 7gadi

Artis Zaļkalns, 7 gadi. 

Darta Jarceva 5 gadi

Dārta Jarceva, 5 gadi.

Dāvids Barkāns 7gadi

Dāvids Barkāns, 7 gadi.

Eduards Dārziņš 14 gadi

Eduards Dārziņš, 14 gadi. 

Elizabete Kilupe 6gadi

Elizabete Kilupe, 6 gadi. 

Elīna Zaļkalne 5gadi

Elīna Zaļkalne, 5 gadi.

 

Emīlija Kalniņa, 2.7 gadi.

 

Estere Tîna Śulca, 2. klase.

 

Jēkabs Brencis, 7 gadi.

 

Justīne Barviķe, 5 gadi.

 

Krista Rudzīte, 8 gadi.

 

Paula Viktorija Šulca, 13 gadi

 

Rainers Cīrulis, 7 gadi.

 

Ralfs Daniels Baškers, 11 gadi.

Rodrigo Brencis 11gadi

Rodrigo Brencis, 11 gadi.

Samanta Priedite 14gadi

Samanta Priedīte, 14 gadi.

Sanija Briede 12gadi

Sanija Briede, 12 gadi.

Sanija Dracmane 7 8 gadi

Sanija Dracmane, 7-8 gadi.

Toms Miezis 7gadi

Toms Miezis, 7 gadi.

Unda Bortkevica 10gadi

Unda Bortkēviča, 10 gadi.

Zane Mezite 7gadi

Zane Mežīte, 7 gadi.