XI Beverīnas novada Dziesmu un deju svētku koncertuzvedums

2019 06 08 18 33 17   IMG 2820

“Pičuks:“Tad jau tās skroderdienas bijušas ļoti laimīgas!”, Dūdars: “Jā, ļoti laimīgas!””/R.Blaumanis

Skaisti un skanīgi 8.jūnijā Trikātas pilskalna estrādē izskanēja XI Beverīnas novada Dziesmu un deju svētku koncertuzvedums "Lai līgojam, lai svinam" pēc R.Blaumaņa "Skroderdienas Silmačos" motīviem.

Ik gadu Trikātas estrādē notiek Dziesmu un deju svētki, kuros piedalās Beverīnas novada ļaudis: dziedātāji, dancotāji un tie, kuri pieprot aktierspēli. Pulcējot vairākus simtus dalībnieku, šogad uzvedumā piedalījās vidējās paaudzes deju kolektīvi "Dzieti", "Abuls", "Mūri", dāmu deju grupa "Sapnis", kā arī pirmsskolas vecuma bērni, dejotāji, no PII "Pasaciņa", Trikātas pamatskolas un 1.-4.klases vecuma dejotāji no Trikātas un J.Endzelīna Kauguru pamatskolām. Piedalījās arī jauktie kori "Trikāta" un "Pakalni", bērnu popgrupa "Domino" un folkloras kopa "Stutes". Par aktierspēli svētkos rūpējās Trikātas pagasta amatierteātris "TATs" un Kauguru pagasta amatierteātris "Vīzija".

Pasākuma odziņa bija jaunatklātie talanti, Beverīnas novadā pazīstamas personas, domes priekšsēdētājs Māris Zvirbulis un izpilddirektore Egita Biša, Trikātas pamatskolas direktore un domes deputāte Inguna Kondratjeva, J.Endzelīna Kauguru pamatskolas direktore Iveta Rambola, Brenguļu pagasta saimniecības daļas vadītājs un domes deputāts Jānis Fūrmanis, Trikātas pagasta saimniecības daļas vadītājs Harijs Upenieks, domes deputāte Cilda Purgale, Saeimas deputāts Jānis Cielēns un uzņēmuma “R Chocolate” īpašniece Raisa Jablonska.

Atpazīstamas dziesmas, jaunrades dejas, humorpilni joki un pazīstamas ainas, pārsteigumi un simtiem smaidīgas dalībnieku un skatītāju sejas – šādā gaisotnē tika aizvadīti XI Beverīnas novada Dziesmu un deju svētki.

Vairāk fotogrāfijas - https://ej.uz/1hj2

Fotogrāfiju autore: Santa Paegle

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa