“Auto-Moto-Velo” 30. gadu jubileja - 25.maijā

AMV 25mai2019 Murmuiza ml

Grupas “Opus Pro” koncerts, virves vilkšana, olu kaujas, loterija, veloparka atklāšana un vēl daudz citas tradicionālas un jaunas aktivitātes sagaida ģimenes sporta spēļu “Auto-Moto-Velo” 30. gadu jubilejas apmeklētājus.

25.maijā tiks atzīmēta sporta spēļu „Auto-Moto-Velo” 30. jubileja. Visas dienas garumā Mūrmuižas ciemu piepildīs jautrība, radošums un sportisks gars vairākās disciplīnās dažādām vecuma grupām. Pasākuma atklāšana notiks Mūrmuižā pie “Pagastmājas” plkst. 10:00. Pasākuma - NOLIKUMS

Pasākuma programma:

07:30 Makšķerēšana

10:00 Svētku atklāšana

10:30 – 15:00 Sporta disciplīnas (vairāk informācija pieejama nolikumā www.beverinasnovads.lv): velosipēdu figurālā vadīšana, šautriņu mešana, lēkšana ar lecamauklu, šaušana mērķī, basketbola soda metieni, puzļu likšana, svaru bumbas mešana tālumā, svaru bumbas raušana, olu kaujas, minifutbola zibensturnīrs, pludmales volejbols; jautrā stafete; novusa sacensības

13:00 Mūrmuižas veloparka atklāšana

13:30 Motociklu figurālā vadīšana

14:45 Vieglo automašīnu figurālā vadīšana

17:00 Virves vilkšana

17:30 BMX priekšnesumi

18:00 Apbalvošanas un tiesnešu godināšanas ceremonija

20:00 Grupas “Opus Pro” koncerts

22:00 Zaļumballe ar grupu “The Saviors”

Dienas garumā notiks “Dabas bērns” radošās darbnīcas, Veselības projekta aktivitātes un mānekļa mešana mērķī, kā arī būs atvērts Mūrmuižas veloparks. Ikvienam apmeklētājam būs iespēja piedalīties loterijā un baudīt Vīnkalnu Ceļojošās picērijas gardumus.

Pasākumu organizē Beverīnas novada pašvaldība sadarbībā ar Beverīnas novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

Informāciju sagatavoja:

Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa