Baltā galdauta svētki Beverīnas novadā

bALTAIS GALDAUTS 2018 foto

Trīs lietas – labas lietas! Turpinot tradīciju, 4.maijā Beverīnas novadā notiks ekskursija pie novada uzņēmējiem ar svētku galda klāšanu un koncertu noslēgumā. Jau trešo gadu novada uzņēmēji, saimnieki, amatnieki un citas ar tūrisma nozari saistītās personas tiek aicinātas atvērt savas durvis novada iedzīvotājiem un iepazīstināt ar savu darbu.

Šogad ekskursijas dalībnieki iepazīsies ar ražošanas uzņēmumiem SIA “Trikātas piens” un Līga Nature SPA kosmētikas ražotni, filcēšanas mākslu pie Ingas Loginas, gardēžu sukādēm “Granberry”, veselības centru “Bimini” un saieta namu “Depo”. Lai ikvienam novada iedzīvotājam būtu iespēja piedalīties ekskursijā, plkst. 11:00 no Mūrmuižas („Pagastmāja”, brauks cauri Kauguriem), Brenguļiem („Kaimiņi”) un Trikātas centra kursēs autobusi noteiktā maršrutā. Ekskursijai iespējams pievienoties arī ar privāto transportu.

Pēc iepazīšanās ar novada uzņēmējiem, īsi pirms plkst. 17:00, aicinām uz kopīgu svētku galda klāšanu un koncertu Mūrmuižas estrādē. Baltā galdauta svētku koncerts kopā ar muzikantu Sandri Dubovu. Pēc koncerta autobusi dosies atpakaļ uz pagastu centriem.

Lai kopīgi klātu bagātīgu svētku galdu, ikviens tiek laipni aicināts ņemt līdzi savu groziņu. Iepriekšēja pieteikšanās ekskursijai līdz 2.maijam un papildus informācija pa tālr. 25421116.

Fotogrāfijas autors: Dainis Jansons

Informāciju sagatavoja: Kultūras centra vadītāja Ieva Putniņa